اگر می خواهید ۱۵۰۰ دلارتان را به باد دهید، یک نوت ۵ طلا کاری شده بخرید!

اگر می خواهید ۱۵۰۰ دلارتان را به باد دهید، یک نوت ۵ طلا کاری شده بخرید!

اگر شما یکی از افرادی هستید که قصد خرید یک نوت ۵ را دارید اما دوست دارید که فبلت شما با بقیه تفاوت داشته باشد می توانید با پرداخت مبلغی حدودا معادل دو عدد نوت ۵، یک نوت ۵ طلا کاری شده با طلای ۲۴ عیار بخرید.

کمپانی ویتنامی ای که پیش تر نیز نسبت به ساخت مدل های طلا کاری شده ی Galaxy S6 و Galaxy S6 Edge نیز اقدام کرده بود، حالا تصمیم گرفته است تا جدید ترین فبلت سامسونگ را نیز در لباسی از طلا برای فروش قرار دهد. البته همانطور که گفتیم این گوشی مانند بقیه گوشی های طلا کاری شده ی آیفون و غیره قیمت نجومی نداشته و شما می توانید با پرداخت مبلغ ۱۴۵۰ دلار از طریق eBay این مدل را خریداری نمایید.

تصاویری از این فبلت:

شرکتی که تعداد محدودی نوت ۵ را از طلای ۲۴ عیار ساخته است ادعا می کند که مراحل آب طلا کاری این مدل بسیار سخت بود و از آن جایی که فریم این گوشی از آلیومینیوم سری ۷۰۰۰ ( مانند آنچه در قاب آیفون ۶ اس و ۶ اس پلاس مشاهده خواهیم کرد ) ساخته شده بود، بر سختی مراحل بازسازی این فبلت، اضافه کرد.

در واقع مدل های دیگری از این فبلت که آب طلا کاری شده هستند در دسترس می باشند اما مدلی که اکنون معرفی کردیم قیمت بهتری نسبت به آن ها داشته و از آن جایی که قبلا نیز دو عدد از گوشی های سامسونگ را با آب طلا بازسازی کرده است، می توان اعتماد بیشتری به آن ها کرد.

0

ارسال یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

Surface Pro 4 به احتمال زیاد دارای حاشیه ی صفحه نمایش فوق باریک خواهد بود

کمپانی آمریکایی مایکروسافت در هفته ی آینده و