OnePlus 2 نیز یکی از پرچمدارانیست که مانند آیفون 6 در بخش باتری عملکرد ضعیفی داشته است

OnePlus 2 نیز یکی از پرچمدارانیست که مانند آیفون 6 در بخش باتری عملکرد ضعیفی داشته است

یکی از بزرگترین کارخانه های تولید اسمارت فون های محبوب در چین متعلق به شرکت OnePlus است و آن ها به تازگی از گوشی جدید خود رونمایی، و آن را به عرضه رسانده اند. این گوشی در حال حاضر به دست منقدان رسیده است و عملکرد باتری یک گوشی یکی از مهم ترین فاکتور هاییست که هر خریداری به مقدار بسیار زیاد به آن توجه دارد پس PhoneArena تصمیم گرفته است تا برای اولین آزمایشی که بر روی این گوشی انجام خواهد داد، تست ساعت های بازدهی باتری آن باشد.

این در حالیست که OnePlus 2 یک باتری 3300 میلی آمپری را در خود جای داده است و از سخت افزار بسیار قدرتمندی نیز بهره می برد. اما نتیجه ی تست برای این دستگاه بسیار ضعیف است و وان پلاس 2 تنها توانسته است برای استفاده عادی 6 ساعت و 40 دقیقه پاسخگوی آزمایش گیرنده ها باشد. این عدد آن قدر ها هم بد نیست اما زمانی که به تست های باتری پرچمداران سامسونگ و … نگاهی می اندازیم اصلا دلمان نمی خواهد که پولی بابت این گوشی پرداخت کنیم.

بگذارید به روشنی بگوییم که دلیل این امر چیست. در اولین قدم شما باید بدانید که وان پلاس 1 یک باتری 3100 میلی آمپری داشت و حتما با خود فکر می کنید قاعدتا آن گوشی اگر تحت آزمایش قرار بگیرد عددی کمتر از 6 ساعت و 40 دقیقه را به ما می دهد در حالی که وان پلاس 1 توانسته است در تست همین منبع به عدد 8 ساعت و 5 دقیقه دست پیدا کند. این بدین دلیل است که وان پلاس 2 از پردازنده ی Snapdragon 810 استفاده می کند و مصرف بالایی که این پردازنده دارد باعث شده است تا وان پلاس 2 در قسمت باتری عملکرد بسیار ضعیفی را ارائه دهد.

0

ارسال یک دیدگاه

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

Surface Pro 4 به احتمال زیاد دارای حاشیه ی صفحه نمایش فوق باریک خواهد بود

کمپانی آمریکایی مایکروسافت در هفته ی آینده و