Sony Xperia Z در اروپا به فروش می رسد

Sony Xperia Z در اروپا به فروش می رسد

Sony Xperia Z در اروپا به فروش می رسد

Sony Xperia Z از دیروز در اروپا به فروش می رسد، این در حالی است که دیگر از این اسمارت فون در فرانسه برای فروش وجود ندارد و بیش از 140.000 واحد Xperia Z در هفته اول در ژاپن به فروش رسید. این اسمارت فون که در 9 فبریه در سرزمین آفتاب عرضه شد تمام قفسه ها پر کرد و با فروش خوب همگان را شگفت زده کرد. این اسمارت فون به صورت انحصاری از طریق  NTT DoCoMo عرضه شد. Xperia Z یکی از 7 گوشی با مشخصات قوی است که به تازگی توسط NTT DoCoMo عرضه شده است، این اسمارت فون همراه با Panasonic Eluga X،  Sharp Aquos EX، LG Optimus G Pro،Huawei Ascend D2،Fujitsu Arrows X و همچنین  NEC Medias W عرضه شد.

140.000 به نظر رقم بالایی برای فروش یک اسمارت فون نمی باشد ولی اگر این فروش محدود به یک کشور آن هم در یک هفته باشد می بینیم که رقم بسیار خوبی است.

شرکت سونی از عرضه موفقیت آمیز Xperia Z در فرانسه لذت می برد، جایی که این اسمارت فون در 18 فبریه عرضه شد و در مدت 1 روز تمام نسخه های موجود در این کشور به فروش رسید و در حال حاضر Xperia  Z دیگر در فرانسه برای فروش وجود ندارد. و سونی فرانسه اعلام کرده است که 28 فبریه دوباره این گوشی در دسترس خواهد بود.

دیروز به صورت رسمی این اسمارت فون در اروپا هم عرضه شد البته فعلا فقط در 3 کشور انگلستان آلمان و روسیه. قیمت این اسمارت فون در انگلستان 530£است، در آلمان با قیمت 600€ عرضه خواهد شد و در روسیه با قیمت 760€ عرضه خواهد شد.

0

1 نظر

  1. نجومی ….نجومی….نجومی….همه موبایلا قیمت های :-| من که به گلکسی اس 2 راضیم :-D

    کنسول بهترین گزینه است….سپاس بابت مطلب :yes: :yes:

    0

ارسال یک دیدگاه

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

امکان رونمایی از iPhone 5s در 20 ژوئن

امکان رونمایی از iPhone 5s در 20 ژوئن