بنا به شایعات رنگ Rose Gold آیفون 6s آن چیزی نخواهد بود که کاربران فکرش را می کنند

بنا به شایعات رنگ Rose Gold آیفون 6s آن چیزی نخواهد بود که کاربران فکرش را می کنند

کم کم به پایان عمر مفید iPhone 6 و هم چنین رونمایی از iPhone 6s و iPhone 6s Plus نزدیک می شویم. طی این پرده برداری، احتمالا رنگ جدیدی به خانواده ی آیفون ها افزوده خواهد شد و آن رنگیست که Rose Gold یا رز طلایی خوانده می شود! هنوز معلوم نیست که این رنگ دقیقا چه رنگی خواهد بود اما پیش بینی می شود که تقریبا ما شاهد آیفون های صورتی خواهیم بود.

زمانی که شایعات درباره ی این رنگ آیفون ها بالا گرفت برای همه یک سوال پیش آمد و آن این بود که آیا این رنگ نیز هم قیمت آیفون های دیگر خواهد بود یا ما شاهد تفاوت هایی نیز خواهیم بود؟ هنوز جواب این سوال مشخص نشده است البته زمانی هم تا روشن شدن جواب آن باقی نمانده است. از آنجایی که یک iPhone 6 گلد با یک iPhone 6s گلد فرقی ندارد ( رنگ های دیگر نیز همینطور است )، پیش بینی می شود که اپل به همین دلیل این رنگ را نیز موجود کرده است تا کاربرانی که در هفته های آینده آیفونی با شکل و شمایل iPhone 6 اما با رنگ صورتی در مکان های عمومی دیدند، متوجه مدل و مشخصات آن باشند.

همانطور که در اخبار گذشته نیز خواندید، تغییراتی مهمی در آیفون جدید در حال شکل گیریست که برای مثال می توان به استفاده از دوربین 12 مگاپیکسلی یا پردازنده ی Apple A9 در کنار یک نوآوری به نام Force Touch اشاره کرد؛ همینطور جنس بدنه ی آیفون های جدید نیز تغییراتی را خواهد داشت اما باز هم تاکید می کنیم که این تغییرات تماما داخلی هستند و اپل تصمیم گرفته است تا از نظر ظاهری هیچ گونه تغییراتی را اعمال نکند.

0

ارسال یک دیدگاه

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

Surface Pro 4 به احتمال زیاد دارای حاشیه ی صفحه نمایش فوق باریک خواهد بود

کمپانی آمریکایی مایکروسافت در هفته ی آینده و