تماشاخانه: مقایسه Apple Watch با Moto 360

تماشاخانه: مقایسه Apple Watch با Moto 360

- درمقایسه, ویدئوها
106
۰

در بخش تماشاخانه امروز می خواهیم کمی دو ساعت هوشمند Apple Watch و Moto 360 را با هم مقایسه کنیم. این روز ها ساعت های هوشمند، طرفداران زیادی پیدا کرده اند. آمار نشان می دهد، بازار ساعت های هوشمند تبدیل شده به یک بازار سودآور و همین موضوع خیلی از کمپانی ها را به طمع انداخته تا به این بازار وارد شوند. البته ورود اپل به این بازار بی تاثیر نبوده و با عرضه ساعت های هوشمند خودش، به خوبی بازار را رونق داده است. البته هیچ خبری مبنی بر این که چقدر این ساعت ها در ایران محبوب می باشد و آیا این ساعت ها در ایران بازار خوبی دارد یا نه، در اختیار ما نمی باشد. خب با هم به معرفی این دو ساعت هوشمند و بعد مشاهده ویدیو مقایسه آن ها می پردازیم.

Moto 360 دارای یک صفحه 1.56 اینچی LCD است، که دارای رزولوشن 320 در 290 پیکسل می باشد. این ساعت از چیپست TI OMAP 3 استفاده کرده و 512 مگا-بایت رم و 4 گیگا-بایت فضای ذخیره داخلی دارد. باتری این ساعت 320mAh می باشد، که گفته شده می توان در حالت شارژ کامل، یک روز کامل از آن استفاده کرد. قابلیت شارژ بی سیم Qi دارد. 46 میلی متر پهنا و 11.5 میلی متر ضخامت دارد. دارای Bluetooth 4.0 LE بوده و از دوئل-میکروفون استفاده می کند. از سیستم عامل اندروید استفاده می کند و 49 گرم وزن دارد. می تواند ضربان قلب شما را ثبت کند. در نهایت گفته شده در مدل های مختلف ظاهری عرضه خواهد شد و قیمت این ساعت هوشمند از 250 دلار شروع می شود.

در طرف دیگر اپل دارای مدل های مختلف است. از مدل ورزشی که قیمت کمتری دارد، تا مدل گران قیمت ترش، حتی مدلی ساخته که قیمتی بیش 10000 دلار دارد. در هر حالت، صفحه این ساعت AMOLED می باشد و در 2 مدل 38 و 42 میلی متری عرضه می شود. در کمترین حالت، قیمت این ساعت از 349 دلار شروع می شود. البته باید حق داد، زیرا از بهترین کیفیت موجود در این ساعت استفاده شده است. این ساعت از 512 مگا-بایت رم و 8 گیگا-بایت فضای داخلی برای ذخیره استفاده می کند. در این ساعت از چیپست Apple S1 استفاده شده است و سیستم عامل آن IOS می باشد. این ساعت از باتری 205mAh در مدل 38 میلی متری و از باتری 246mAh در مدل 42 میلی متری اش استفاده می کند. این ساعت نیز دارای Bluetooth 4.0  و شارژ بی سیم می باشد.

خب بهتر از است مابقی مشخصات و همچنین مقایسه ای زیبا را در ویدیو زیر مشاهده کنید.

دانلود ویدیو با کیفیت 480

0

ارسال یک دیدگاه

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

تِک شو: شمشیر آتشین فال‌آوت4 در دنیای واقعی

بازی‌های ویدیویی آن‌قدر محبوب هستند که بعضی از