کاربران Goldgenie به زودی می توانند آیفون های ۶s و ۶s Plus ساخته شده از طلای ۲۴ عیار را پیش خرید کنند

کاربران Goldgenie به زودی می توانند آیفون های ۶s و ۶s Plus ساخته شده از طلای ۲۴ عیار را پیش خرید کنند

همه می گویند با پول نمی توان خوشبختی را خرید اما می توان یک آیفون ۶ اس یا ۶ اس پلاس ساخته شده از طلای ۲۴ عیار خرید! Goldgenie هنوز پیش فروش این آیفون ها را شروع نکرده است اما بر طبق عادت های چندین ساله ی آن ها می توان انتظار داشت که در یکی دو روز آینده منتظر آغاز پیش فروش این نسخه های آیفون های جدید باشیم.

نکته ی مهمی که در این پیش فروش وجود دارد این است که Goldgenie تصمیم گرفته است تا آیفون های ۶ اس و ۶ اس پلاس را با قیمت یکسان به فروش برساند. هم چنین ارزان ترین نسخه در بین چند مدل لوکس آیفون های جدید در Goldgenie که بدنه ی آن از طلای ۲۴ عیار ساخته شده است و در مدل های ۱۶/۶۴/۱۲۸ گیگابایتی موجود است با قیمت ۲۵۰۰ و گران ترین نسخه ی آیفون که نسخه ی ۱۲۸ گیگابایتی خواهد بود، بدنه ی طلای ۲۴ عیار دارد و دور قاب به همراه لوگوی اپل با الماس تزیین شده است، با قیمت ۱۰۰۰۰ پوند به فروش می رسد.

شرکت اپل در هجدهم شهریور ماه از آیفون های ۶s و ۶s Plus رونمایی خواهد کرد که بخشی از مشخصات فنی آن ها در حال حاضر اعلام شده است و در آرشیو تکفارس نیر موجود می باشد. لیست تمام مدل های آیفون های طلایی و … را در اینجا ببینید.

0

ارسال یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

لطفاً حاصل جمع زیر را به عدد را قرار بدهید. *
Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

Surface Pro 4 به احتمال زیاد دارای حاشیه ی صفحه نمایش فوق باریک خواهد بود

کمپانی آمریکایی مایکروسافت در هفته ی آینده و