کاربران Goldgenie به زودی می توانند آیفون های 6s و 6s Plus ساخته شده از طلای 24 عیار را پیش خرید کنند

کاربران Goldgenie به زودی می توانند آیفون های 6s و 6s Plus ساخته شده از طلای 24 عیار را پیش خرید کنند

همه می گویند با پول نمی توان خوشبختی را خرید اما می توان یک آیفون 6 اس یا 6 اس پلاس ساخته شده از طلای 24 عیار خرید! Goldgenie هنوز پیش فروش این آیفون ها را شروع نکرده است اما بر طبق عادت های چندین ساله ی آن ها می توان انتظار داشت که در یکی دو روز آینده منتظر آغاز پیش فروش این نسخه های آیفون های جدید باشیم.

نکته ی مهمی که در این پیش فروش وجود دارد این است که Goldgenie تصمیم گرفته است تا آیفون های 6 اس و 6 اس پلاس را با قیمت یکسان به فروش برساند. هم چنین ارزان ترین نسخه در بین چند مدل لوکس آیفون های جدید در Goldgenie که بدنه ی آن از طلای 24 عیار ساخته شده است و در مدل های 16/64/128 گیگابایتی موجود است با قیمت 2500 و گران ترین نسخه ی آیفون که نسخه ی 128 گیگابایتی خواهد بود، بدنه ی طلای 24 عیار دارد و دور قاب به همراه لوگوی اپل با الماس تزیین شده است، با قیمت 10000 پوند به فروش می رسد.

شرکت اپل در هجدهم شهریور ماه از آیفون های 6s و 6s Plus رونمایی خواهد کرد که بخشی از مشخصات فنی آن ها در حال حاضر اعلام شده است و در آرشیو تکفارس نیر موجود می باشد. لیست تمام مدل های آیفون های طلایی و … را در اینجا ببینید.

0

ارسال یک دیدگاه

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

Surface Pro 4 به احتمال زیاد دارای حاشیه ی صفحه نمایش فوق باریک خواهد بود

کمپانی آمریکایی مایکروسافت در هفته ی آینده و