IFA 2015: یخچال های جدید LG چالش دیگری برای مدت زمان نگهداری از غذا ها ایجاد می کند

IFA 2015: یخچال های جدید LG چالش دیگری برای مدت زمان نگهداری از غذا ها ایجاد می کند

کمپانی ال جی خریداران یخچال و فریزر های خود را با چهار مدل جدید که طی کنفرانس IFA امسال رونمایی کرد، شگفت زده ساخت. این مدل های جدید تکنولوژی های بسیاری را در خود جای داده اند که از جمله ی آن ها می توان به Dual Door-In-Door و ذخیره ی انرژی بیش از 25 درصد اشاره کرد.

تکنولوژی Dual Door-In-Door به یخچال های جدید ال جی کمک می کند تا بتواند غذا ها را برای مدت زمان بیشتری با کیفیت و طراوت حفظ کند. همانطور که در تصویر می بینید، این فناوری به خریداران این یخچال اجازه می دهد تا توسط 2 در مجزا به یک محفظه دسترسی داشته باشند و زمانی که به چیزی نیاز دارند که در در دوم قرار دارد، می توانند با بازگشایی در اول در ذخیره ی انرژی به دستگاه کمک کرده و هم چنین از این طریق تا 47 درصد سرمای کمتری در هنگام باز بودن در یخچال از آن خارج می شود.

هم چنین اینورتر جدید این دستگاه که دارای یک پیستون می باشد به فرآیند ذخیره ی انرژی کمک شایانی می کند و این مدل های جدید نسبت به مدل های قدیمی ال جی، ذخیره ی انرژی متوسط 30 درصدی و 25 درصد صدای کم تر را ارائه می دهد.

اما این تمام ماجرا نیست و ال جی در این یخچال ها سیستمی به کار گرفته است که عیب یابی خود کار داشته و در زمان بروز هرگونه مشکلی یخچال به صورت خودکار با نزدیک ترین نمایندگی ال جی تماس برقرار کرده تا تعمیر یخچال شما هر چه سریع تر صورت گیرد.

 

 

0

ارسال یک دیدگاه

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

Surface Pro 4 به احتمال زیاد دارای حاشیه ی صفحه نمایش فوق باریک خواهد بود

کمپانی آمریکایی مایکروسافت در هفته ی آینده و