KGI تایید می کند: iPhone 6s و 6s Plus نیز در نسخه ی های 16/64/128 گیگابایتی عرضه خواهند شد

KGI تایید می کند: iPhone 6s و 6s Plus نیز در نسخه ی های 16/64/128 گیگابایتی عرضه خواهند شد

همانطور که بسیاری از شما ها در حال حاضر می دانید، اپل در تاریخ نهم سپتامبر طی کنفرانسی در نهم سپتامبر از آیفون های جدید خود رونمایی خواهد کرد و امروز بعد از اتمام IFA، تمام توجهات به سمت محصولات جدید اپل خواهد بود. اطلاعات و مشخصات فنی که از این دستگاه به بیرون راه پیدا کرد بیش از اندازه بود و ما هم اکنون تمام چیز ها را در رابطه با این دو گوشی می دانیم. اما اطلاعاتی که امروز منتشر شده اند قطعه ی جدیدی از پازل را در اختیار قرار می دهند.

آقای Ming-Chi Kuo را که تمام مخاطبان اخبار تکنولوژی می شناسند، در KGI کار می کند و او امروز اخبار جدیدی را منتشر ساخته است. وی اعتقاد دارد که آیفون های جدید به نام های iPhone 6s و iPhone 6s Plus در همان آپشن های حافظه ی داخلی مشابه با iPhone 6 و iPhone 6 Plus در اختیار خواهند بود. این بدین معناست که آیفون هایی که در نهم سپتامبر رونمایی خواهند شد در نسخه های 16/64/128 گیگابایتی در دسترس خواهد بود. البته این ادعا اصلا دور از انتظار نیست زیرا هیچ کس فکر نمی کند که اپل نسخه ی 32 گیگابایتی را بازگرداند یا به یک نسخه ی 256 گیگابایتی فکر کند!

همانطور که قبلا نیز اعلام شده بود انتظار می رود تا اپل با دوربین های 8 مگاپیکسلی خداحافظی کند و از دوربین های 12 مگاپیکسلی در آیفون های جدید استفاده کند که قابلیت فیلم برداری با کیفیت 4K را نیز دارند. هم چنین افرادی که آیفون های جدید را در نسخه ی 16 گیگابایتی تهیه کنند از فیلم برداری 4K در زمان طولانی بی بهره خواهند بود.

0

ارسال یک دیدگاه

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

Surface Pro 4 به احتمال زیاد دارای حاشیه ی صفحه نمایش فوق باریک خواهد بود

کمپانی آمریکایی مایکروسافت در هفته ی آینده و