KGI تایید می کند: iPhone 6s و ۶s Plus نیز در نسخه ی های ۱۶/۶۴/۱۲۸ گیگابایتی عرضه خواهند شد

KGI تایید می کند: iPhone 6s و ۶s Plus نیز در نسخه ی های ۱۶/۶۴/۱۲۸ گیگابایتی عرضه خواهند شد

0910_iphone_swap_970-630x420

همانطور که بسیاری از شما ها در حال حاضر می دانید، اپل در تاریخ نهم سپتامبر طی کنفرانسی در نهم سپتامبر از آیفون های جدید خود رونمایی خواهد کرد و امروز بعد از اتمام IFA، تمام توجهات به سمت محصولات جدید اپل خواهد بود. اطلاعات و مشخصات فنی که از این دستگاه به بیرون راه پیدا کرد بیش از اندازه بود و ما هم اکنون تمام چیز ها را در رابطه با این دو گوشی می دانیم. اما اطلاعاتی که امروز منتشر شده اند قطعه ی جدیدی از پازل را در اختیار قرار می دهند.

آقای Ming-Chi Kuo را که تمام مخاطبان اخبار تکنولوژی می شناسند، در KGI کار می کند و او امروز اخبار جدیدی را منتشر ساخته است. وی اعتقاد دارد که آیفون های جدید به نام های iPhone 6s و iPhone 6s Plus در همان آپشن های حافظه ی داخلی مشابه با iPhone 6 و iPhone 6 Plus در اختیار خواهند بود. این بدین معناست که آیفون هایی که در نهم سپتامبر رونمایی خواهند شد در نسخه های ۱۶/۶۴/۱۲۸ گیگابایتی در دسترس خواهد بود. البته این ادعا اصلا دور از انتظار نیست زیرا هیچ کس فکر نمی کند که اپل نسخه ی ۳۲ گیگابایتی را بازگرداند یا به یک نسخه ی ۲۵۶ گیگابایتی فکر کند!

همانطور که قبلا نیز اعلام شده بود انتظار می رود تا اپل با دوربین های ۸ مگاپیکسلی خداحافظی کند و از دوربین های ۱۲ مگاپیکسلی در آیفون های جدید استفاده کند که قابلیت فیلم برداری با کیفیت ۴K را نیز دارند. هم چنین افرادی که آیفون های جدید را در نسخه ی ۱۶ گیگابایتی تهیه کنند از فیلم برداری ۴K در زمان طولانی بی بهره خواهند بود.

0

ارسال یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

لطفاً حاصل جمع زیر را به عدد را قرار بدهید. *
Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

Surface Pro 4 به احتمال زیاد دارای حاشیه ی صفحه نمایش فوق باریک خواهد بود

کمپانی آمریکایی مایکروسافت در هفته ی آینده و