در آستانه ی کنفرانس اپل، Best Buy قیمت آیپد مینی 3 را 100 دلار کاهش داد

در آستانه ی کنفرانس اپل، Best Buy قیمت آیپد مینی 3 را 100 دلار کاهش داد

در حالی که صحبت های مربوط به رونمایی از آیپد مینی 4 در کنفرانس نهم سپتامبر اپل به گوش می رسد، Best Buy تصمیم گرفته است تا قیمت آیپد مینی 3 را به میزان 100 دلار کاهش داده تا هیچ یک از این تبلت هایش در انبار به صورت بی استفاده باقی نماند. البته ناگفته نماند که این کاهش قیمت تنها برای نسخه ی 16 گیگابایتی این تبلت اتفاق افتاده است. این بدین معناست که تبلت 400 دلاری از این به بعد در این فروشگاه با قیمت 300 دلار به فروش خواهد رسید.

این کاهش قیمت در حال حاضر اتفاق افتاده است اما شروع فروش آن ها از هفتم سپتامبر و از طریق سایت رسمی Best Buy صورت خواهد گرفت. پس اگر شما نیز یکی از افرادی هستید که قصد دارید تا این تبلت را بخرید اما وقت این کار را ندارید، این خرید آنلاین بهترین موقعیت برای شماست. اپل آیپد مینی 3 در رنگ های طلایی، نقره ای و خاکستری در دسترس می باشد.

اما اگر شما مشتاق هستید که بدانید چه چیزی در آیپد مینی 4 در انتظار شما خواهد بود باید بدانید که این تبلت دارای یک پردازنده ی سریع تر، ضخامت کم تر در مقایسه با آیپد مینی 3، دوربین با کیفیت تر و قابلیت جدید Split-Screen که به شما اجازه می دهد تا چند برنامه را به صورت همزمان استفاده کنید.

0

ارسال یک دیدگاه

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

Surface Pro 4 به احتمال زیاد دارای حاشیه ی صفحه نمایش فوق باریک خواهد بود

کمپانی آمریکایی مایکروسافت در هفته ی آینده و