در آستانه ی کنفرانس اپل، Best Buy قیمت آیپد مینی ۳ را ۱۰۰ دلار کاهش داد

در آستانه ی کنفرانس اپل، Best Buy قیمت آیپد مینی ۳ را ۱۰۰ دلار کاهش داد

در حالی که صحبت های مربوط به رونمایی از آیپد مینی ۴ در کنفرانس نهم سپتامبر اپل به گوش می رسد، Best Buy تصمیم گرفته است تا قیمت آیپد مینی ۳ را به میزان ۱۰۰ دلار کاهش داده تا هیچ یک از این تبلت هایش در انبار به صورت بی استفاده باقی نماند. البته ناگفته نماند که این کاهش قیمت تنها برای نسخه ی ۱۶ گیگابایتی این تبلت اتفاق افتاده است. این بدین معناست که تبلت ۴۰۰ دلاری از این به بعد در این فروشگاه با قیمت ۳۰۰ دلار به فروش خواهد رسید.

این کاهش قیمت در حال حاضر اتفاق افتاده است اما شروع فروش آن ها از هفتم سپتامبر و از طریق سایت رسمی Best Buy صورت خواهد گرفت. پس اگر شما نیز یکی از افرادی هستید که قصد دارید تا این تبلت را بخرید اما وقت این کار را ندارید، این خرید آنلاین بهترین موقعیت برای شماست. اپل آیپد مینی ۳ در رنگ های طلایی، نقره ای و خاکستری در دسترس می باشد.

اما اگر شما مشتاق هستید که بدانید چه چیزی در آیپد مینی ۴ در انتظار شما خواهد بود باید بدانید که این تبلت دارای یک پردازنده ی سریع تر، ضخامت کم تر در مقایسه با آیپد مینی ۳، دوربین با کیفیت تر و قابلیت جدید Split-Screen که به شما اجازه می دهد تا چند برنامه را به صورت همزمان استفاده کنید.

0

ارسال یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

Surface Pro 4 به احتمال زیاد دارای حاشیه ی صفحه نمایش فوق باریک خواهد بود

کمپانی آمریکایی مایکروسافت در هفته ی آینده و