کارایی جدید iPhone 6 کشف شد | سیب ناجی

کارایی جدید iPhone 6 کشف شد | سیب ناجی

در دنیای کنونی، گجت های زیادی وجود دارد، این تکنولوژی هایی که اکثرا برچسب هوشمند بر روی خود دارند، از پس کارهای زیادی بر می آیند، اما گجت ها نمی توانند شما را از شر یک گلوله نجات دهند، البته اگر بگوییم همه ی گجت ها از پس این کار بر نمی آیند، بیراه است، داستانی که دوشنبه، حدود ساعت 11 شب اتفاق افتاد می تواند مسیر دید شما را نسبت به تکنولوژی های روز عوض کند.

پیش از اینکه به داستان اصلی بپردازیم، بهتر است تا قدری درباره ی سه کاراکتر این داستان صحبت کنیم، نفر اول این لیست سه نفره، یک دانشجوی بیست و چهار ساله ی دانشگاه ایالتی کالیفرنیا، قرار دارد، نفر دومی که درباره ی آن صحبت می کنیم، یک سارق مسلح است، سارقی که مرتکب سرقت مسلحانه شده است، اما نفر سوم و مهم ترین کاراکتر این داستان، Apple iPhone 6 است، اما داستانی که دنیا را متحیر کرد، چه بود؟

دوشنبه ی هفته ی گذشته حدود ساعت 11 شب، در حالی که دانشجوی بیست و چهار ساله به خانه بر می گشت، مورد حمله ی یک شخص مسلح واقع شد، زمانی که وی از دادن باج به هفت تیرکش این داستان عجیب و غریب، امتنا کرد، باعث عصبانیت و شلیک گلوله توسط سارق گردید، وقتی جوان، متوجه گلوله گردید، کیف دستی خود که در آن یک Apple iPhone 6 بود، را جلوی صورتش برد و گلوله به محصول مقاوم اپل برخورد کرد و جان این جوان را نجات داد.

البته نام این دانشجوی بیست و چهار ساله که از سرقت مسلحانه جان سالم به در برد، فاش نشد، اما هم اتاقی او به رسانه های محلی گفت: زمانی که شخص مورد حمله واقع شده به سمت من آمد، جین پاره شده در درگیری و آیفونش را به من نشان داد، من دقیقا جای گلوله را روی آن دیدم، این هم اتاقی به خبرنگار NBC KSEE گفت: قربانی دانشگاه را ترک کرده است و به خانه ی خود بازگشته است.

بله، اینگونه بود که یکی از داستان های باورنکردنی دنیای تکنولوژی پدید آمد، داستانی که شاید به آیندگان ما یاد دهد که چگونه جان خود را به وسیله ی آیفون نجات دهند، شاید این داستان باعث آن گردد که دیگر شرکت ها نیز دست به ساخت گجت های ضد گلوله بزنند، شرکت هایی نظیر سامسونگ، بلک بری، نوکیا، کسی از آینده خبر ندارد.

اما به خاطر داشته باشید که زمانی که از خانه خارج می شوید، آیفون خود را در کیف دستی تان بگذارید، شاید توسط یک سارق مسلح مورد حمله قرار گیرید، شاید در آینده، آیفون و دیگر گجت ها به جمع تانک و تفنگ و دیگر تسلیحات جنگی بپیوندد.

البته یک حدس وجود دارد، حدسی که شاید هیچگاه به جواب آن نرسیم، قرار است روز سه شنبه 18 شهریور، اپل در مراسمی که تکفارس آن را به صورت زنده پوشش خواهد داد، از نسل جدید آیفون های خود رونمایی کند، با این وجود، این گمان می رود که این داستان تنها یک بازی تبلیغاتی از سوی اپل باشد.

نظر شما چیست؟ آیا این داستان را باور می کنید؟ یا شما در صف آنهایی قرار دارید که این مسئله را یک بازی تبلیغاتی می دانند، قرار دارید؟ نظر خود را با ما در میان بگذارید.

برای اخبار بیشتر با تکفارس همراه باشید.

0

2 نظر

 1. این متن ها مسخره بازی چیه الان نوشتید؟
  این خبر در حد یک پاراگراف بیشتر نیست

  شما به خاطر اینکه فن بوی ها رو بریزید اینجا متن رو کش دار کردید تا بازدید کنندتون زیاد بشه

  تبریک میگم یه بازدید کننده رو از دست دادید

  الان دیگه سایت های خبری فراوان ریخته، و سایت های بی هویت هیچ وقت پا نمی گیرن

  0

  1. امیرحسین سیدی

   دوست عزیز
   منظورتون رو درست میشه بفرمایید؟
   اگه یکم با روال کاری آشنایی داشتید، میدونستید که ما اجازه ی دست بردن توی خبر رو نداریم و دقیقا عین متن خبر انگلیسیش هست.
   اما اگه یکم طولانی به نظر میاد به این دلیل نیست که ما متن رو کش دادیم، خیلی از متون هستند که در زمان ترجمه حجمشون زیاد میشه.
   فقط امیدوارم از روی دلسوزی این کامنت رو گذاشته باشید و از طرف سایت‌های رقیب که دیگه همه با رفتارشون آشنا هستیم، نباشید.
   سایت بی هویت؟
   شما سایتی رو که چهار سال سابقه داره و بین 800 سایت برتر ایرانه و همه ی مطالبش اختصاصین و پشتوانه‌ی قدرتمندی مثل گیمفا داره رو سایت بی‌هویت می‌خونید؟

   0

ارسال یک دیدگاه

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

لیست پرفروش ترین اسمارت فون‌های هفته چهل و دوم سال 2015

به پایان هفته چهل و دوم میلادی رسیدیم