اپل در حال آماده سازی کنفرانس چهارشنبه با قرار دادن لوگوی اپل در اطراف سالن Bill Graham

اپل در حال آماده سازی کنفرانس چهارشنبه با قرار دادن لوگوی اپل در اطراف سالن Bill Graham

ظاهرا اپل این روز ها مشغول آماده سازی سالن بیل گراهام برای کنفرانس بسیار مهمش است و با قرار دادن لوگو های اپل در اطراف آن، این موضوع را به خوبی نشان داده است. این مکان قرار است پذیرای کنفرانس اپل برای معرفی iPhone 6s و iPhone 6s Plus باشد. همچنین ممکن است ما شاهد Apple iPad Mini 4 و iPad Pro نیز باشیم.

نکته قابل ذکر دیگری که طی اخبار منتشر شده به دست ما رسیده این است که ممکن است شاهد احرای زنده تیلور سویفت نیز در این مراسم باشیم، همچنین طی گزارشات قرار است در بیرون و داخل این سالن پر از نیرو های امنیتی باشد. اگر کنفرانس های اخیر اپل را نیز دنبال کرده باشید می دانید که اپل همیشه از کارکنان زیادی در بخش امنیتی استفاده می کند ولی ظاهرا قرار است این تعداد در این کنفرانس از تمامی مقادیری که قبلا استفاده شده فراتر برود.

اطلاعات بدست رسیده از حضور خواننده مطرح پاپ در این سالن از توویت Philip Elmer-DeWitt بدست ما رسیده که حضور تیلور سوویفت را بر صحنه تایید می کند. این حضور می تواند نشانه تسلیم اپل در قبال سیاست هایش باشد که نمی گذاشت آهنگ های جدید سوویفت بر روی iTunes به صورت مجانی در دسترس قرار بگیرند و سوویفت نیز به این موضوع واکنش نشان داده بود.

حال طی هر شرایطی با هر خواننده ای، همه ی ما می دانیم که ستاره بی چون و چرای این صحنه iPhone ها هستند که به عنوان همراه با خود تکنولوژی Force Touch یا 3D Touch را به صحنه می آورند. این دو آیفون قرار است با افزایش رم، بهبود هر دو دوربین پشت و جلو، یک رنگ جدید و قابلیت های دیگر عرضه شوند.

Capture

Capture 2

Capture 1

0

ارسال یک دیدگاه

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

Xiaomi Mi 5، اولین دستگاهی که از حسگر اثر انگشت سه بعدی کوالکام بهره می برد

با اینکه شیائومی به تازگی دستگاه خوش قیمت