تصاویر لو رفته نشان دهنده محل قرارگیری دکمه Home در iPhone 6S است

تصاویر لو رفته نشان دهنده محل قرارگیری دکمه Home در iPhone 6S است

دقیقا 48 ساعت دیگر تا یکی از بزرگترین رخداد های دنیای تکنولوژی و موبایل های هوشمند باقی مانده است. بسیاری از کاربران اینترنتی تصاویری که از این گوشی به دستشان رسیده است را به اشتراک گذاشته اند. بسیاری از سایت های معروف در عرصه ی تکنولوژی، همچون Cnet انگلستان، در تلاطم خبری این گوشی هوشمند اپلی – آمریکایی غرق شده است. حال تصاویری جدید از جعبه ی این گوشی به بیرون درز کرده است که نشان دهنده ی همان طراحی سنتی و دیرینه استیو جابزی آیفون هستیم. تغییری حداقل در این تصویر دیده نمی‌شود و از همه مهم تر اپل سنت شکنی نکرده است و از همان دکمه ی دایره ای شکل شیک در گوشی هوشمند خود استفاده کرده است.

تجربه ثابت کرده است که سری S گوشی های اپل، گجت های قدرتمندی هستند و همیشه نکات مثبت بیشتر به برادر بزرگتر خودشان که در سال گذشته ی خودشان منتشر شده، دارند. انتظار می‌رود که این حقیقت در مورد iPhone 6S نیز صدق کند و ما شاهد یک آیفون رویایی با ویژگی های متمایز از سایر باشیم.

شایعات نشان دهنده ی آن هستند که این آیفون جدید از صفحه نمایش 466ppi به علاوه پردازنده اختصاصی A9 در کنار یک رم 2 گیگابایتی و دوربین 8 مگاپیکسلی بهره خواهد برد.

SIM-card-removal-tool-for-certain-new-iPhone-models

No-changes-expected-to-the-position-of-buttons-on-the-new-iPhone-units

 

این گوشی هوشمند از بنده ی جنس آلمینیومی سری 7000 بهره خواهد برد. همچنین اعلام شده است که تکنولوژی 3D Force Touch در این گوشی هوشمند به شما اجازه خواهد داد که قبل از آنکه گوشی را لمس کنید، خود گوشی متوجه شود و دستور شما را اجرا کند.

 

0

ارسال یک دیدگاه

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

iPhone 5S و iPhone 5 محبوب ترین آیفون در ربع پایانی سال 2015 بودند

Device Atlas گزارش داده است که محبوب ترین