این گجت به شما اجازه می دهد تا دوربین گوشی تان را به سنسور حرارتی تبدیل کنید

این گجت به شما اجازه می دهد تا دوربین گوشی تان را به سنسور حرارتی تبدیل کنید

گجت جدیدی در کشور انگلستان برای فروش آماده گردیده است که می توانید با اتصال آن به گوشی خود، دوربین آن را به قابلیت دید در شب و تشخیص حرارت مجهز کنید. با توجه به این که این دستگاه همیشه در جیب شما خواهد بود به ما کمک می کند تا یک جاسوس تمام عیار شویم!

دوربین های حرارتی تکنولوژی جدیدی نیستند اما این اولین باریست که با قیمت بسیار کمی می توانید دوربین موبایل خود را به این قابلیت تجهیز سازید.

متاسفانه همانطور که در تصویر می بینید این گجت به صورت یک دستگاه جداگانه نیست که بتوان آن را به طور مستقیم به دوربین متصل کرد، بلکه این دستگاه توسط پورت Micro USB به اسمارت فون شما اتصال خواهد یافت و به شما کمک می کند که حرارت اجسام محتلف را به کمک دمای دقیق آن ها تشخیص دهید.

این دستگاه طیف وسیعی از دمای اجسامی که هر فردی در دنیای امروزی به صورت روزمره با آن ها سر و کار دارد را تشخیص خواهد داد، به شرطی که دمای آن ها بین -40 تا 330 درجه ی سلسیوس باشد.

در همین راستا، این دوربین از مسافت 8 اینچ تا 2000 فوتی خود را اسکن خواهد کرد و در فاصله بهترین عملکرد را خواهد داشت. این دستگاه هیچ گونه منبع انرژی به همراه خود ندارد و از باتری گوشی شما استفاده خواهد کرد. هم چنین شما می توانید هم اکنون این گجت را با قیمت 260 پوند از آمازون انگلیس خریداری نمایید.

0

ارسال یک دیدگاه

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

Surface Pro 4 به احتمال زیاد دارای حاشیه ی صفحه نمایش فوق باریک خواهد بود

کمپانی آمریکایی مایکروسافت در هفته ی آینده و