آیا نسخه های Verizon اسمارت فون HTC M8 در برابر Stagefright محافظت خواهند شد؟

آیا نسخه های Verizon اسمارت فون HTC M8 در برابر Stagefright محافظت خواهند شد؟

یکی از کاربران منبع، Phonearena، طی تصویری که برای این سایت ارسال نموده، تایید کرده است که آن دسته از افرادی که HTC One M8 های خود را تحت قرار دادِ اپراتور، Verizon تهیه کرده اند، به زودی بروزرسانی مقابله با Stagefright را دریافت خواهند کرد. این آپدیت در نظر گرفته شده است تا مدل های نام برده را از باگ دور نگه دارد تا از افرادی که طی این روزنه به اسمارت فون های اندرویدی نفوذ کرده تا اطلاعات شخصی کاربران را به سرقت برند، جلوگیری شود.

باگ Stagefright در 95 درصد دستگاه هایی که از اندروید 2.2 Froyo تا نسخه های امروزی این سیستم عامل استفاده می کنند، وجود دارد و همانطور که به آن اشاره کردیم، از طریق این نقص می توان تمام فایل های مدیا شخص قربانی را سرقت کرد. از زمانی که این اشکال در دستگاه های اندرویدی پیدا شده است، شرکت های بسیار زیادی در مقابله با آن برخواسته اند.

اگر شما نیز ام 8 خود را تحت قرارداد Verizon تهیه کرده اید و با پیام آپدیت مواجه شده اید، باید اطمینان حاصل کنید که به یک شبکه ی امن وای-فای متصل هستید و باتری شما حداقل 50% شارژ دارد. این بروزرسانی به صورت Over-The-Air انتشار خواهد یافت پس زمانی که هر کاربر با پیغام بروزرسانی مواجه خواهد شد متفاوت است.

0

1 نظر

ارسال یک دیدگاه

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

Surface Pro 4 به احتمال زیاد دارای حاشیه ی صفحه نمایش فوق باریک خواهد بود

کمپانی آمریکایی مایکروسافت در هفته ی آینده و