عشق بی اندازه به iPhone 6s باعث چادر نشین شدن یک هوادار iPhone شده است

عشق بی اندازه به iPhone 6s باعث چادر نشین شدن یک هوادار iPhone شده است

این مسئله دیگر به نوعی سنت تبدیل شده است که هواداران اپل قبل از معرفی آیفون جدید در پشت اپل استور ها صف های بلند و طولانی تشکیل دهند. ظاهرا این قضیه زمانی تشدید می شود که رسیدن به اولین آیفون ها را نوعی رکورد شخصی برای خود بدانید. حالا یک هوادار آیفون که بهای زیادی به این گونه رکورد ها می دهد از چند شب قبل جلوی یکی از فروشگاه های سیدنی چادر زده است و آماده معرفی آیفون و خرید آن است.

همانطور که همه شما می دانید این موضوع بسیار محتمل است که اپل امروز از دو دستگاه iPhone 6s و iPhone 6s Plus در سالن Bill Graham رو نمایی کند. معمولا پس از معرفی آیفون ها ، 10روز بعد نیز شروع خرید آن استارت می خورد.

با توجه به این موضوع که حداقل یک هفته تا شروع فروش iPhone ، به شرط معرفی آن در کنفرانس امشب، باقی مانده است ولی یک هوادار اپل از هم اکنون جای خود را در جلوی فروشگاه اپل در سیدنی رزرو کرده است.

این هوادار با شوق خاصی می گوید که دوست دارد از اولین افرادی باشد که این گدجت دوست داشتنی را خریداری می کند و به همین دلیل تا زمان فروش این گوشی در چادر خود می ماند. درک کردن حس این هوادار بسیار سخت است و موضوع اصلی هم آن است که هنوز این گدجت معرفی نشده و این قضیه پروپا قرص بودن هواداران iPhone را نشان می دهد.

0

ارسال یک دیدگاه

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

Xiaomi Mi 5، اولین دستگاهی که از حسگر اثر انگشت سه بعدی کوالکام بهره می برد

با اینکه شیائومی به تازگی دستگاه خوش قیمت