قیمت آیپد پرو اپل اعلام شد: بسته به حافظه داخلی و امکانات اتصالی از 799 تا 1129 دلار

قیمت آیپد پرو اپل اعلام شد: بسته به حافظه داخلی و امکانات اتصالی از 799 تا 1129 دلار

- دراخبار تکنولوژی
80
۰

بزرگترین رویداد رسانه ای اپل که از مدت ها قبل برنامه ریزی شده بود کلید خورد. پیش از این ما اغلب درباره دستگاه های متنوعی که ممکن است توسط شرکت اپل ارائه شود صحبت کرده ایم. ولی چند ساعت تا شروع مراسم، ما به کمک یکی از قابل اطمینان ترین منابع مان در باره جزئیات یکی از محصولات اپل مطلع شدیم.

چنانچه اطلاعات ارائه شده توسط این منبع درست باشد، آیپد پرو 12.9 اینچی اپل، قیمتی بین مک بوک ایر 11 اینچی و رتینا مک بوک خواهد داشت.

گفته میشود، مدل پایه ی اپل آیپد پرو (فقط به همراه وای فای) با حافظه داخلی 32GB با قیمت 799 دلار ارادئه خواهد شد که 100 دلار بیش از مدل آیپد پرو 2 با 128GB فضای داخلی، قیمت میباشد. به همین ترتیب با افزایش میزان حافظه داخلی به 64GB و نیز وجود وجود وای فای، قیمت آیپد پرو به 899 دلار خواهد رسید درحالی که ورژن 128GB به قیمت 999 دلار عرضه خواهد شد.

با توجه به اطلاعات ارائه شده توسط این منبع، مدلی که دارای ویژگی ارتباطی LTE میباشد حدود 130 دلار بیشتر قیمت گذاری شده است که به حدود 1129 دلار میرسد. با توجه به این گزارش ها، قیمت آیپد پرو تنها کمی ارزان تر از مدل رتینا مک بوک خواهد بود.

با این تفاسیر و شنیده ها، کنجکاوی ما در باره میزان توانایی های آیپد پرو اپل بیشتر شده و اگر این توانایی ها به همراه بهره وری مناسب به اثبات برسد این نوع قیمت گذاری قابل توجیه و منطقی به نظر خواهد آمد. شما نیز میتوانید نظرات خود را در این باره مطرح کنید!

0

ارسال یک دیدگاه

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

اندروید 6.0 هم به ایران رسید!

این بار نیز خبری در مورد به روزرسانی