قیمت آیپد پرو اپل اعلام شد: بسته به حافظه داخلی و امکانات اتصالی از ۷۹۹ تا ۱۱۲۹ دلار

قیمت آیپد پرو اپل اعلام شد: بسته به حافظه داخلی و امکانات اتصالی از ۷۹۹ تا ۱۱۲۹ دلار

- دراخبار تکنولوژی
80
۰

بزرگترین رویداد رسانه ای اپل که از مدت ها قبل برنامه ریزی شده بود کلید خورد. پیش از این ما اغلب درباره دستگاه های متنوعی که ممکن است توسط شرکت اپل ارائه شود صحبت کرده ایم. ولی چند ساعت تا شروع مراسم، ما به کمک یکی از قابل اطمینان ترین منابع مان در باره جزئیات یکی از محصولات اپل مطلع شدیم.

چنانچه اطلاعات ارائه شده توسط این منبع درست باشد، آیپد پرو ۱۲٫۹ اینچی اپل، قیمتی بین مک بوک ایر ۱۱ اینچی و رتینا مک بوک خواهد داشت.

گفته میشود، مدل پایه ی اپل آیپد پرو (فقط به همراه وای فای) با حافظه داخلی ۳۲GB با قیمت ۷۹۹ دلار ارادئه خواهد شد که ۱۰۰ دلار بیش از مدل آیپد پرو ۲ با ۱۲۸GB فضای داخلی، قیمت میباشد. به همین ترتیب با افزایش میزان حافظه داخلی به ۶۴GB و نیز وجود وجود وای فای، قیمت آیپد پرو به ۸۹۹ دلار خواهد رسید درحالی که ورژن ۱۲۸GB به قیمت ۹۹۹ دلار عرضه خواهد شد.

با توجه به اطلاعات ارائه شده توسط این منبع، مدلی که دارای ویژگی ارتباطی LTE میباشد حدود ۱۳۰ دلار بیشتر قیمت گذاری شده است که به حدود ۱۱۲۹ دلار میرسد. با توجه به این گزارش ها، قیمت آیپد پرو تنها کمی ارزان تر از مدل رتینا مک بوک خواهد بود.

با این تفاسیر و شنیده ها، کنجکاوی ما در باره میزان توانایی های آیپد پرو اپل بیشتر شده و اگر این توانایی ها به همراه بهره وری مناسب به اثبات برسد این نوع قیمت گذاری قابل توجیه و منطقی به نظر خواهد آمد. شما نیز میتوانید نظرات خود را در این باره مطرح کنید!

0

ارسال یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

لطفاً حاصل جمع زیر را به عدد را قرار بدهید. *
Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

اندروید ۶٫۰ هم به ایران رسید!

این بار نیز خبری در مورد به روزرسانی