عرضه کننده‌های نسل جدید آیفون‌ها در بریتانیا مشخص شدند

عرضه کننده‌های نسل جدید آیفون‌ها در بریتانیا مشخص شدند

تنها چند ساعت از معرفی نسل جدید آیفون‌ها می‌گذرد اما بسیاری از دوستداران این اسمارت‌فون برای خرید آن به تکاپو افتادند. پیش‌فروش این دستگاه‎ها از 12‌سپتامبر آغاز خواهد‌شد و خریداران در روز 25‌سپتامبر این دستگاه‌ها را دریافت خواهند‌کرد. لحظاتی قبل نیز عرضه‌کنندگان این اسمارت‌فون‌ها در بریتانیا اعلام شد.

قیمت پایه‌ی مدل آنلاک شده‌ی iPhone 6s، در بریتانیا 539 پوند خواهد‌بود. مدل‌های 64‌گیگا‌بایتی و 128‌گیگابایتی به‌ترتیب 619 و 699 پوند خواهند‌بود. iPhone 6 Plus نیز با قیمت‌های 619‌یورو، 699‌یورو و 789‌یورو برای مدل‌های مختلف، عرضه خواهد‌شد. بدون‌شک بسیاری از خریداران محصولات جدید اپل به‌دنبال بهترین عرضه‌کننده‌ی آن‌ها می‌باشند.

می‌توان گفت اکثر خرده‌فروشان بریتانیایی سریع عمل کرده و نام خود را در بین عرضه‌کننده‌گان iPhone 6s و 6s Plus نوشتند. در این لیست نام Three, O2, Vodafone, Tesco Mobile, EE, Orange و T-Mobile به چشم می‌خورد. البته خرده‌فروشان دیگری هم در بین عرضه کنندگان iPhone 6s و 6s Plus حضور دارند. البته نام بسیار بلند‌‎آوازه‌ای ندارند.

شرایط و قیمت هر خرده‌فروشی اعلام نشده‌است. اما پیش‌بینی می‌شود که در چند روز آینده این اتفاق رخ دهد. البته پیش‌‌بینی نمی‌شود که قیمت بسیار بیشتری در مقایسه با بهای اعلام شده، ارائه گردد.

0

ارسال یک دیدگاه

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

لیست پرفروش ترین اسمارت فون‌های هفته چهل و دوم سال 2015

به پایان هفته چهل و دوم میلادی رسیدیم