مدیر عامل OnePlus بابت تاخیر در عرضه ی پرچمدارشان عذرخواهی کرد

مدیر عامل OnePlus بابت تاخیر در عرضه ی پرچمدارشان عذرخواهی کرد

آقای Carl Pei، موسس و مدیر عامل شرکت وان پلاس، از کاربران خود بابت تاخیر در عرضه ی دومین پرچمدارشان یعنی وان پلاس 2 عذر خواهی کرد و از آن ها بابت صبر و بردباری شان تشکر به عمل آورد.

Pei هم چنین گفت که آن ها تازه در مسیر عرضه ی گوشی های هوشمند با کیفیت بالا و در خور نام یک پرچمدار قرار گرفته اند و به زودی موفقیت های بیشتری کسب خواهند کرد. او در همین راستا به عملکرد ضعیفشان در انتخاب تاریخ عرضه ی اسمارت فون هایشان اعتراف کرد.

وی گفته است که روی صحبتش تنها با کاربران و خریدارانی نیست که منتظر ورود وان پلاس 2 به بازار های جهانی بودند، بلکه کارکنان و شرکای شرکت وان پلاس نیز جزئی از مخاطبان صحبت های آقای Carl Pei می باشند. موسس وان پلاس هم چنین اعتقاد دارد که طراحی و تولید پرچمدار هایی مانند وان پلاس 2 برای آن ها باعث افتخار است و آن ها در آینده تمام سعیشان را خواهند کرد که بهترین ها را تحویل مشتریانشان دهند.

آقای Pei در بین سخنان خود هیچ گونه اشاره ای به منبع و دلیل این تاخیر نداشتند و تنها به عذر خواهی و امیدواری مشتریان و بقیه ی مخاطبانشان بسنده کردند. او گفت که در ساعات آینده این اسمارت فون برای تهیه در سراسر دنیا آماده خواهد بود.

0

ارسال یک دیدگاه

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

Surface Pro 4 به احتمال زیاد دارای حاشیه ی صفحه نمایش فوق باریک خواهد بود

کمپانی آمریکایی مایکروسافت در هفته ی آینده و