شایعات در مورد Galaxy S7: دو دوربین در پشت، عرضه در فوریه

شایعات در مورد Galaxy S7: دو دوربین در پشت، عرضه در فوریه

Samsung

این روز ها و به خصوص از ماه آینده، زمانیست که تمام گوشی های مهم و مورد انتظار که iPhone 6s ختم می شوند، عرضه شده، و شایعات در رابطه با پرچمدار بعدی سامسونگ یعنی Samsung Galaxy S7 آغاز می شود.

در حال حاضر صحبت هایی از منابع کره ای به گوش می رسند که خبر از استفاده ی دو دوربین در پشت S7 می دهند و آن ها گفته اند که آزمایش های سامسونگ بر روی این پروژه در حال انجام می باشد. اگر سامسونگ چنین قابلیتی را به گوشی های آینده ی خود اضافه کند، کاربران می توانند در هنگام عکسبرداری، بر روی سوژه های بیشتری Focus کنند.

در همین راستا به نظر می رسد که پرچمدار بعدی سامسونگ دارای یک صفحه نمایش 5.7 اینچی باشد. این در حالیست که این کمپانی در حال حاضر از پنل های 5.1 اینچی بر روی Galaxy S6 و S6 Edge استفاده کرده است. هم چنین شایعات در رابطه با دو نسخه ی متفاوت از اس 7 نیز شنیده می شوند.

منابع تایید کرده اند که در هر صورت، هر تعداد نسخه های متفاوت از S7 طراحی شوند، همه توسط Snapdragon 820 پشتیبانی خواهند شد و ظاهرا نسخه ی Exynos ای در میان نخواهد بود.

همانطور که شایعات بالا را خواندید، انتظار می رود که پرچمدار های جدید سامسونگ در ماه فوریه رونمایی شوند، در صورتی که سامسونگ همیشه پرچمداران خود را در MWC معرفی می کند.

البته تا زمان پرده برداری از گوشی های جدید سامسونگ زمان بسیار زیادی باقیست و از حالا نمی توان از چیزی اطمینان حاصل نمود.

0

1 نظر

ارسال یک دیدگاه

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

Surface Pro 4 به احتمال زیاد دارای حاشیه ی صفحه نمایش فوق باریک خواهد بود

کمپانی آمریکایی مایکروسافت در هفته ی آینده و