تماشاخانه: تست مقاومت ضد آب گوشی های گلکسی نوت 5، اس6 اج پلاس و آیفون 6 پلاس

تماشاخانه: تست مقاومت ضد آب گوشی های گلکسی نوت 5، اس6 اج پلاس و آیفون 6 پلاس

درود بر شما. به قسمت جدید تماشاخانه خوش آمدید. در این قسمت قصد داریم تا ویدیویی به شما از یک تست فوق العاده نشان دهیم. در این ویدیو 3 گوشی سامسونگ گلکسی اس 6 اج پلاس، گلکسی نوت 5 و آیفون 6 پلاس تست ضد آب شده اند، تا متوجه شویم اگر گوشی خود را در آب بیاندازیم، چه اتفاقی برای گوشی هوشمند ما خواهد افتاد. آیا گوشی هوشمند ما از این حادثه جان سالم به در خواهند برد و اگر خرابی پیش بیاید، چه خواهد بود. آیا صفحه خراب خواهد شد و یا آیا بلندگو ها کار خواهند کند؟ در این ویدیو گوشی دیگری نیز همراه با گوشی ها در آب قرار داده می شود ولی این گوشی موضوع اصلی ما نیست و نتیجه تست گوشی های گلکسی اس 6 اج پلاس، گلکسی نوت 5 و آیفون 6 پلاس برای ما مهم می باشد. بنابراین با ما همراه باشید، تا نتیجه این تست را با هم ببینیم.

هر سه گوشی گلکسی اس 6 اج پلاس و گلکسی نوت 5 از گوشی های پرچم دار و گران قیمت می باشند. البته مدل جدیدی از سری گوشی های آیفون رونمایی شده و ما بی صبرانه منتظر عرضه آیفون های 6اس و 6اس پلاس هستیم، تا نتایج تست مقاوت های این دو گوشی هوشمند جدید را مشاهده کنیم. چیزی که جالب است و در چند تست به ما ثابت شده است، مقاومت بالای گوشی هوشمند آیفون 6 پلاس می باشد. حال باید دید برنده این تست مقاومت کدام یک از این سه گوشی هوشمند می باشد. سخن را کوتاه می کنیم و با هم به تماشای این ویدیو دیدنی می نشینیم.

از مشاهده ویدیو تست مقاومت لذت ببرید.

دانلود ویدیو

0

10 نظر

 1. آیفون خیلی خوشگلتره! ولی سامسونگ هم بد عمل نکرده

  0

 2. just iPhone

  آلمینیوم سری 7000 که اصلا حرفشو هم نزن

  0

 3. تشکر فراوان از شما – بخش خیلی خوبی هستش. :snicker:

  0

 4. من یه s3 دارم یه خط رو صفحش افتاده سه روزه نتونستم بخوابم :dazed:

  0

 5. 7 ماهی هست که درحال جمع کردن پول برای آیفون 6 هستم… بعد این میاد به راحتی میندازش تو آب ؟ :reallypissed: :reallypissed: :reallypissed:

  0

 6. سیدمحمدرضا قدمگاهی

  ONLY NOTE 5 :inlove:

  0

  1. آقای قدمگاهی قالب رو عوض میکنید ؟

   این قالب خیلی خشکه :yawn:

   0

   1. سیدمحمدرضا قدمگاهی

    هفته ی آینده تصمیم داریم عوض کنیم

    0

ارسال یک دیدگاه

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

تِک شو: شمشیر آتشین فال‌آوت4 در دنیای واقعی

بازی‌های ویدیویی آن‌قدر محبوب هستند که بعضی از