بنچمارک ها خبر از A8 بهینه سازی شده و رم 2 گیگابایتی در آیپد مینی 4 می دهند

بنچمارک ها خبر از A8 بهینه سازی شده و رم 2 گیگابایتی در آیپد مینی 4 می دهند

همه ی ما به روشنی دیده ایم که اپل همیشه از ذکر مشخصات فنی دقیق مصحولات خود دوری می کند و تنها سعی می کند قابلیت های جدید، کیفیت دوربین و وضوح صفحه نمایش دستگاه هایش را اعلام کند. خوشبختانه امروزه بنچمارک ها اجازه نمی دهند تا مشخصات کامل محصولات اپل برای همیشه مخفی باقی بمانند و در حال حاضر ما تصاویری را در اختیار داریم که به ما می گویند اپل آیپد مینی 4 از چه سخت افزاری بهره می برد.

تصاویری که در پایین مشاهده می کنید به ما می گویند که بر خلاف آیپد مینی 3، نسل چهارم آن رم 2 گیگابایتی دارد و پردازنده ی آن همان A8 است با این تفاوت که وقتی به میزان کارایی و عملکرد آن نگاهی می کنیم متوجه می شویم که این پردازنده نسبت به آن چه در آیفون 6 استفاده شده بود، سریع تر است و این نشان می دهد که اپل بهینه سازی هایی را بر روی آن انجام داده است. هم چنین سرعت کلاک این پردازنده از 1.4 به 1.5 گیگاهرتز ارتقا یافته است.

 

این تفاوت در عملکرد ها به خوبی در تست چند هسته ای به چشم می خورد. این نکته را نیز در نظر داشته باشید که تسریع در میزان عملکرد این دو پردازنده ها به میزان چشمگیری افزایش نداشته است و انتظار می رود زمانی که دو دستگاه آیپد مینی 4 و آیفون 6 را در کنار یکدیگر قرار دهید، تفاوتی دیده شود.

0

ارسال یک دیدگاه

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

Surface Pro 4 به احتمال زیاد دارای حاشیه ی صفحه نمایش فوق باریک خواهد بود

کمپانی آمریکایی مایکروسافت در هفته ی آینده و