رشد قیمت محصولات سامسونگ در سال جاری تنها 0.95 درصد بوده است

رشد قیمت محصولات سامسونگ در سال جاری تنها 0.95 درصد بوده است

انتظار می‌رود که رشد قیمت محصولات سامسونگ تا پایان سال 2015 میلادی، تنها %0.95 در مقایسه با سال 2014 باشد. البته این گزارش توسط یک نشریه‌ی اهل کره‌ی جنوبی منتشر شده است. البته خالی از لطف نیست که بدانید که بر اساس پیش بینی‌ها، غول صنعت تکنولوژی تا پایان سال جاری، 318 میلیون دستگاه خواهد فروخت.

در سوی دیگر و در گزارشی جداگانه، رشد قیمت محصولات اپل نیز اعلام شد. این شرکت که انتظار می‌رود تا پایان سال 2015 فروش محصولات خود را به عدد 230 میلیون دستگاه برساند، رشد %19 قیمت به محصولات خود دیده است. البته این رشد چشم گیر در مقایسه با سال گذشته‌ی میلادی است.

حال وقت آن رسیده تا نگاه کوتاهی به رشد قیمت محصولات شرکت کره‌ای در چند سال گذشته بیاندازیم. در سال 2012 که یکی از بهترین مقاطع این شرکت بود، قیمت محصولات سامسونگ %131 افزایش یافت که رقمی باورنکردنی است. اما سامسونگ سال 2013 را با رشد %45 محصولات خود نسبت به سال 2012، موفق به پایان رساند. اما بهترین سال سامسونگ از نظر افزایش قیمت، سال گذشته بود. این شرکت با افزایش %0 قیمت گجت‌های خود توانست رضایت مشتریان خود را به دست آورد.

اما رشد محصولات اپل در سه سال گذشته به ترتیب %50، %13 و %26 بود که رقم بسیار زیادی است و این شرکت در مقایسه با سامسونگ موفق عمل نکرد.

البته سامسونگ تا حدودی مدیون موفقیت خود را مدیون T-Mobile می‌باشد. این خرده فروشی قیمت Samsung Galaxy S6 و S6 edge را نزدیک به 200 دلار آمریکا کاهش داد که در پی آن، این کاهش قیمت در اروپا نیز رخ داد.

0

ارسال یک دیدگاه

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

لیست پرفروش ترین اسمارت فون‌های هفته چهل و دوم سال 2015

به پایان هفته چهل و دوم میلادی رسیدیم