آمار استفاده از سیستم عامل iOS 9 به حدود 20% افزایش یافته است

آمار استفاده از سیستم عامل iOS 9 به حدود 20% افزایش یافته است

حتی اگر شما از بزرگ‎ترین طرفداران دو آتشه سیستم عامل اندروید باشید، بروزرسانی های سیستم عامل گوگل زمان می‎برد تا بین کاربران جا بیفتد و مهاجرت به سمت آن انجام شود. همانطور که انتظار می‎رود در هر صورت هر کسی حتی افراد مسن‎تر در این روز ها سیستم عامل اندروید را می‎شناسند و یا از دستگاهی دارای این سیستم عامل استفاده می‎کنند، اما یک مورد وجود دارد و آن هم اینکه افراد با تنوع بسیار زیادی نسخه های مختلفی از این سیستم عامل را مورد استفاده قرار می‎دهند. چه خوشتان بیاید یا نیاید، این مشکلیست که سیستم عامل اپل با آن روبرو نیست، و نرخ رشد آمار دریافت آخرین نسخه‎ی این سیستم عامل یعنی iOS 9 هم این مورد را تایید می‎کند.

با توجه به نمودار ارائه شده از سوی mixpanel، آمار استفاده از iOS 9، هم اکنون به بیشتر از 18% رسیده است، این درحالیست که تنها سه روز از عرضه رسمی این سیستم عامل می‎گذرد. با توجه به اینکه سیستم عامل iOS 8 کمی بیشتر از 90% آمار استفاده دارد، می تواند این مورد را تایید کند که میزان رشد نسخه آخر این سیستم عامل در روز های آینده رشد خواهد کرد و از این میزان بیشتر خواهد شد.

iOS-9-adoption-rates-table

همانطور که پیشتر به مشکل آماری بروزرسانی سیستم عامل اندروید اشاره کردیم، باید این نکته را بگوییم که آخرین نسخه رسمی این سیستم عامل یعنی اندروید Lollipop تنها به تازگی به بالای 20% رسیده است. و اکثر افراد یعنی چیزی حدود 39.2% از کاربران هنوز هم در حال استفاده از نسخه کیت کت هستند، که حدودا دو سال پیش عرضه شده است. بروزرسانی های نرم افزاری اندروید هنوز هم یک مشکل آماریست در حالیکه از نقاط قوت سیستم عامل اپل محسوب می‌شود.

0

ارسال یک دیدگاه

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

سامسونگ بصورت رسمی A9 Pro را در چین عرضه می‎کند

پس از یک سری از تصاویر و اطلاعات