Campus Store اپل فردا بازگشایی می شود و می توانید آیفون های جدید را آن جا خریداری کنید

Campus Store اپل فردا بازگشایی می شود و می توانید آیفون های جدید را آن جا خریداری کنید

- درکمپانی های بزرگ
57
۰

پیشتر در ژوئن، اپل فروشگاه Campus خود را برای تغییراتی بسته بود ولی حالا این فروشگاه آماده یک بازگشایی شکوه مند و به نمایش گذاشتن تغییراتش است. پیشتر این فروشگاه ، یک فروشگاه کتاب های دانشگاهی بود ولی حالا جایش را به اپل استوری داده که نمونه آن را فقط می توانید در کلان شهرها یافت کنید. فروشگاهی که تماما از شیشه ساخته شده و همه مدل دستگاه های ساخت اپل را به فروش می رساند، از جمله اپل واچ.

قسمت خرده فروشی های اپل نیاز به کمی تغییرات دارد. همانگونه که چارت های مالی 3 ماهه سوم سال نشان می دهد، اپل در حال حاضر 456 خرده فروشی را در نقاط مختلف جهان در اختیار دارد ولی نکته منفی داستان اینجاست که اپل در سال های 2010،2011 و 2012 به ترتیب و سال به سال رشدی صعودی و بسیار خوب داشته که به ترتیب 47%، 44% و 43% بوده است ولی در متاسفانه این روند بسیار مثبت در سال 2013 جایش را به رشدی 7% دادی که پارسال نیز که آخرین سازی بود که رشد شرکت در قسمت خرده فروشی ها اندازه گیری شد برابر با 6% بوده است. البته اپل نیز بیکار ننشسته و Angela Ahrendts ، مدیر عامل پیشیت Burberry را به خدمت گرفته تا این مشکلات را رفع کند.

همچنین قرار است بخش مهمی ازین فرآیند بازگشت به روند مثبت بر گردن جانی آیو باشد، فردی که مسئولیت طراحی محصولات اپل را به عهده دارد که قرار است به دنبال بهترین نقاط برای احداث خرده فروشی ها باشد. در همین حین اپل این موضوع را بیان کرد که فروشگاه Campus نمونه و الگویی برای دیگر خرده فروشی ها نیست و قرار نیست در جاهای دیگر چنین خرده فروشی هایی با چنین کیفیتی باز شود.

Capture

0

ارسال یک دیدگاه

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

Xiaomi Mi 5، اولین دستگاهی که از حسگر اثر انگشت سه بعدی کوالکام بهره می برد

با اینکه شیائومی به تازگی دستگاه خوش قیمت