سونی توضیح می دهد که چرا Z5 Premium فقط در شرایط خاص از صفحه نمایش 4K دستگاه استفاده می کند

سونی توضیح می دهد که چرا Z5 Premium فقط در شرایط خاص از صفحه نمایش 4K دستگاه استفاده می کند

سونی همیشه با معرفی پرچمداران جدید خود خریداران و کاربران خود را هیجان زده می کند و گوشی و فبلت هایی که امسال معرفی کرد نیز این قاعده مستثنی نبودند. بعد از مشکلاتی که سونی با پرچمداران قبلی خود نظیر داغ کردن و مشکلاتی در فیلم برداری به صورت 4K داشت، اصلا دوست ندارد که اتفاقات تلخ دیگری را شاهد باشد و قطعا خانواده ی Z5 امسالبهترین رکورد ها را در زمینه های مختلف به ثبت خواهند رساند.

Z5 Premium اولین اسمارت فونی به شمار می آید که رزولوشن 4K را برای اولین بار در اختیار کاربران قرار می دهد. اما بعد از مدتی که این گوشی در دست منتقدان همه متوجه شدند که این فبلت رزولوشن گفته شده را به صورت صد در صد ارائه نمی دهد؛ بلکه در اکثر مواقع صفحه نمایش آن با وضوح 1080P Full HD کار می کند. سونی در این باره توضیح می دهد:

زد 5 پرمیوم اولین گوشی ما و جهان است که صفحه نمایش آن روزولوشن 4K دارد و در واقع وضوح 3840 در 2180 را برای کاربران به همراه دارد. این فبلت برای پخش تصاویر و ویدئو های با کیفیت 4K از صفحه نمایش با وضوح گفته شده استفاده می کند و در بقیه ی موارد نمایشگر حالت 1080 خواهد داشت. این بدین دلیل است که عمر باتری و کارایی دستگاه برای استفاده ی عادی مناسب باشد.

0

1 نظر

ارسال یک دیدگاه

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

Surface Pro 4 به احتمال زیاد دارای حاشیه ی صفحه نمایش فوق باریک خواهد بود

کمپانی آمریکایی مایکروسافت در هفته ی آینده و