اولین تصاویر گرفته دوربین Xiaomi Mi 4c از قدرت سنسور IMX258 سونی می گوید

اولین تصاویر گرفته دوربین Xiaomi Mi 4c از قدرت سنسور IMX258 سونی می گوید

ظاهرا شیائومی برنامه های جدی ای برای شکاندن رکورد های به صرفه بودن دارد و این بار نیز این کار با 4c انجام داده است. این دستگاه خوشحال پلی کربناتی مشخصات واقعا جذابی برای قیمت 205 دلاری اش دارد که از جمله آن ها می توان به اسنپدراگون 808 ، صفحه نمایش تمام اچ دی و دوربین های 13و5 مگاپیکسلی آن اشاره کرد.

این مورد ها را که کنار بگذاریم، شیائومی دوربینش را Phase Detection مجهز کرده که بازهم امتیاز مثبت دیگری برای گوشی اش به شمار می رود چرا که تقریبا تمامی دستگاه هایی که ازین تکنولوژی استفاده می کنند دستگاه هایی با قیمت بالا هستند. با توجه به مدل های مختلف Xiaomi Mi 4c که در بازار قرار است عرضه بشوند مدل های دوربین آن ها نیز متفاوت است و از جمله آن ها می توان به سونی IMX285 و سامسونگ S53K3M2 اشاره کرد.

نکته ای که در این قضیه جذاب است این است که سنسور سونی یکی از جدید ترین ساخته های این شرکت است که از تکنولوژی Fresh Pixel-Making استفاده می کند که به عکاس این اجازه را می دهد که تصاویری با نویز بسیار پایین را شکار کند. حالا در اولین بررسی های این دستگاه که سایت Weibo Blogosphere انجام داده است ما به کیفیت کم نظیر تصاویر Xiaomi Mi 4c دسترسی داریم و می توانیم آن ها را مورد بررسی قرار دهیم و واقعا شگفت آور است که این سنسور بر روی دستگاهی با این قیمت می تواند چنین تصاویری را شکار کند.

8

1

2

3

4

5

6

7

0

ارسال یک دیدگاه

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

Xiaomi Mi 5، اولین دستگاهی که از حسگر اثر انگشت سه بعدی کوالکام بهره می برد

با اینکه شیائومی به تازگی دستگاه خوش قیمت