حجم بازی Uncharted : Nathan Drake Collection مشخص شد

حجم بازی Uncharted : Nathan Drake Collection مشخص شد

یکی از القابی که می توان به نسل هشتم داد ، نسل ریمستر ها است . تا به حال خیلی از بازی های نسل هفتم و حتی ششم برای نسل هشتم بازسازی یا همان ریمستر شده اند از جمله The Last Of Us Remaster ، God Of War 3 Remaster ، The Halo ، GTA V و خیلی از بازی های دیگر که می توان یک لیست از آن ها تهیه کرد ، اما به جرات می توان گفت پس از انتشار Gears Of Wears Ultimate Edition موردانتظارترین ریمستر Uncharted : Nathan Drake Collection می باشد که مجموعه ای بازسازی شده از سه نسخه منتشر شده از سری Uncharted در نسل هفتم می باشد . اما به تازگی حجم بازی نیز مشخص شده که پیشنهاد می کنم برای مشاهده کامل خبر و حجم بازی در ادامه مطلب با ما همراه باشید .

اگر شما می خواهید در ماه اکتبر از فضای هارد خود نگه دارید برای بازی Uncharted : The Nathan Drake پس باید ۴۴٫۴۶ گیگ فضای خالی حداقل نگه دارید .

بازی Uncharted : The Nathan Drake Collection بازسازی مجموعه ای از بازی های منتشر شده از سری  Uncharted در نسل هفتم می باشد که این مجموعه شامل بازی های Uncharted: Drake’s Fortune, Uncharted 2: Among Thieves and Uncharted 3: Drake’s Deception along می شود که قابلیت Photo Mode و مجتویات دیگری در این مجموعه قرار دارد .

با خرید بازی Uncharted : The Nathan Drake Collection می توانید به بتای Uncharted 4 : The Theif End از تاریخ ۴ تا ۱۳ دسامبر دسترسی پیدا کنید .

 

0

ارسال یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

Huawei GX8 به صورت رسمی در فروشگاه های اینترنتی موجود است

کمپانی نامدار هوآوی، هفته گدشته به صورت رسمی