قابلیت Wi-Fi Assist سیستم عامل iOS 9 همیشه هم خوب نیست

قابلیت Wi-Fi Assist سیستم عامل iOS 9 همیشه هم خوب نیست

- درآموزش, اخبار تکنولوژی
56
۰

سیستم عامل iOS 9 که یک قدم در جهت تکامل سیستم عامل موبایلی شرکت اپل است. این سیستم عامل با قابلیت‎های زیادی عرضه شده، از جمله حالت صرفه جویی انرژِی، پاسخ های هوشمندانه‎تر سیری، و پیشرفت های قابل توجه در اعمال پردازشی تنها چندمورد از مهم ترین ویژگی ها و پیشرفت های این سیستم عامل است. در این میان بعضی قابلیت‎ها که کاربردی هم هستند از دید پنهان مانده‎اند.
یکی از این قابلیت ها حالت کمک کننده Wi-Fi است.این قابلیت جدید iOS 9 که روی کاغذ بسیار کاربردی بنظر می‎رسد امکان دارد تا در واقعیت ضرر زننده باشد! عملی که این ویژگی به صورت کلی انجام می‎دهد این است نوع اتصال اینترنت دستگاه را به حالت استفاده از سیم کارت تغییر می‎دهد در زمانیکه سیگنال Wi-Fi ضعیف باشد و یا با بعضی مشکلات در آن لحظه روبرو باشد. چه خوب چه بد این قابلیت به صورت پیش فرض فعال شده است.
این قابلیت بصورت جدی می‏‎تواند برای کسانی که از اینترنت سیم کارت استفاده نمی‎کنند مشکل ایجاد کند، آن هم به این صورت که فرض کنید در حال تماشای ویدئویی در اینترنت هستید و یا از یک وب سایت سنگین دیدن می‎کنید اما اتصال Wi-Fi شما خیلی خوب نباشد، در این لحظه اینترنت سیم کارت شما فعال شده و هزینه‎های سنگینی برایتان به وجود بیاورد!!
برای غیر فعال کردن این قابلیت کافیست تا 3 مرحله‎ی ساده زیر را طی کنید:

Step-1

Step-2

Step-3

0

ارسال یک دیدگاه

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

سامسونگ بصورت رسمی A9 Pro را در چین عرضه می‎کند

پس از یک سری از تصاویر و اطلاعات