در آپدیت 3.00 کنسول PS4 قابلیت USB Music Player توسط سونی حذف گردید

در آپدیت 3.00 کنسول PS4 قابلیت USB Music Player توسط سونی حذف گردید

هم اکنون آپدیت موردانتظار کنسول نسل هشتمی سونی یعنی آپدیت نسخه 3.00 بعد از هفته ها انتظار در دسترس قرار گرفت . این آپدیت که می توان از قابلیت های جدید و کاربردی آن به تماشای گیم پلی دوستانتان به صورت زنده ، ذخیره عکس ها در PS4 با فرمت PNG ،بخش گروه ها ، استریم کردن ویدیو ها در Twitter ، درخواست دوسنی و خیلی موارد دیگر اشاره کرد . اما به تازگی خبری مبنی بر حذف قابلیت USB Music Player توسط سونی منتشر شده که می توانید برای مشاهده کامل خبر به ادامه مطلب مراجعه نمایید .

برنامه USB Music Player در حقیقت یکی از کم طرفدارترین اپلیکیشن ها در PS4 بود ، زیرا با داشتن Media Player واقعا جه نیازی به یک اپلیکیشن پخش صدا با همان امکانات Media Player وجود دارد . برنامه USB Music Player که برای اولین بار در آپدیت 2.00 قرار گرفت و استقبال چندانی از نشد تا اینکه در جدیدترین آپدیت یعنی آپدیت 3.00 سونی این اپلیکیشن را حذف کرد .  واقعا این سوال برای خیلی ها پیش می آید که من کنسول را برای بروز بودن در بازی کردن تهیه کردم نه بیشتر ، پس چه نیازی به یک برنامه برای اجرای موسیقی از طریق USB می تواند وجود داشته باشد .

آپدیت نسخه 3.00 کنسول نسل هشتمی سونی یعنی PS4 هم اکنون برای دانلود در دسترس است و شما می توانید هم اکنون کنسول خود را به جدیدترین مدل بروز رسانی کنید .

 

به صفحه اینستاگرام Techfars نیز سر بزنید :

@techfars.official

 

0

ارسال یک دیدگاه

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

Huawei GX8 به صورت رسمی در فروشگاه های اینترنتی موجود است

کمپانی نامدار هوآوی، هفته گدشته به صورت رسمی