iWatch می تواند یک موقعیت 6 میلیارد دلاری برای apple باشد

iWatch می تواند یک موقعیت 6 میلیارد دلاری برای apple باشد

- دراخبار تکنولوژی
22
۲

iWatch می تواند یک موقعیت 6 میلیارد دلاری برای apple باشد

اپل که در بحث تلفن های همراه و تبلت ها همیشه جزء بهترین ها بوده و انقلاب هایی هم با عرضه محصولاتش به پا کرده است و در حال حاضر در حال آماده شدن برای ایجاد تحولی در صنعت ساعت های مچی است و تحلیل گران بر این عقیده اند که این محصول می تواند میلیارد ها دلار سود برای این شرکت داشته باشد.

تحلیل گر Citi Group الویر چن(Oliver Chen) با محاسبه ی ارقام به یک عدد رسیده است. چن بر این باور است که iWatch می تواند یک موقعیت 6 ملیارد دلاری برای اپل باشد و این جمله به این معناست که آنها همانقدر می توانند از این فرصت استفاده کنند که وقتی چیزی به تازگیه آیپاد را به دنیا ارائه کردند.

براساس این حرف چن واینکه بازار جهانی ساعت ارزشی نزدیک 60 میلیارد دلار در سال دارد وابسته به این است که اپل بتواند 10% از بازار را در اختیار خود قرار دهد. ولی میزان سود ناخالص ساعت بسیار کلان است حدودا 60% است.

در آخر محاسبات چن اشاره به این دارد که iWatch یک سود ناخالص 3,6 دلاری برای اپل دارد. براساس حرف های چنiWatch می تواند ارزشی بیشتر از ارزش بدست آوردن 10% بازار تلویزیون داشته باشد که فقط می تواند برای اپل سود ناخالصی به میزان 1.79 میلیارد داشته باشد.

0

2 نظر

  1. Apple is Su**…z
    سپاس :yes: سامسونگ که امسال بهترین بوده فعلا :yes:

    0

ارسال یک دیدگاه

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

کامپیوتر خود را تبدیل به یک شارژر حرفه ای کنید!

کامپیوتر خود را تبدیل به یک شارژر حرفه