Surface Pro 4 به احتمال زیاد دارای حاشیه ی صفحه نمایش فوق باریک خواهد بود

Surface Pro 4 به احتمال زیاد دارای حاشیه ی صفحه نمایش فوق باریک خواهد بود

کمپانی آمریکایی مایکروسافت در هفته ی آینده و روز سه شنبه، میزبان یک رویداد تحت عنوان Windows 10 Hardware در شهر نیو یورکخواهد بود. انتظار بالایی می رود که این شرکت در روز گفته شده از سری جدید تبلت های پرطرفدار و محبوب خود یعنی Surface، رونمایی کند.

شایعاتی که در رابطه با این تبلت ویندوزی به گوش می رسند خبر از حاشیه ی صفحه نمایش بسیار کم می دهند. چیزی که بیش تر شبیه نوت بوک Dell’s XPS 13 باشد و حتی نتوان حاشیه ای بین نمایشگر و فریم دور بدنه تشخیص داد. در همین راستا احتمالا دکمه ی ویندوز از جلوی دستگاه به پایین آن منتقل خواهد شد یا شاید حتی حذف شود.

در واقع مایکروسافت در کنار حاشیه ی صفحه نمایش کمی که برای این دستگاه طراحی کرده است، یک قابلیت به نام smart frame ارائه کرده است تا کاربران بتوانند با توجه به استفاده به عنوان یک تبلت یا لپ تاپ حاشیه را تغییر دهند، در غیر این صورت می توانند از حالت full display استفاده کنند.

فناوری ای که به صورت شایعه در مورد آن شنیدیم، بسیار جالب و کارآمد به نظر می رسد اما تعدادی از منابع ویندوزی معتقدند که این تکنولوژی برای سال های آینده است و در تبلت جدید مایکروسافت شاهد استفاده از آن نخواهیم بود.

0

ارسال یک دیدگاه

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

تصاویر جدید Lumia 950 و 950 XL خبر از فلش LED سه گانه ی آن می دهد

تصاویر جدیدی از مدل های آزمایشی Lumia 950