اپ شناس: معرفی دو برنامه برای نقاشی و طراحی

اپ شناس: معرفی دو برنامه برای نقاشی و طراحی

هنرهای دیجیتال یکی از حوزه‎های گسترده و متنوع در دنیای تکنولوژی به حساب می‎آید. این هنرها به یک یا دو رشته خاص محدود نشده و موارد بسیاری زیادی را در بر می‎گیرد. به همین دلیل در حوزه‎ی اپلیکیشن‎های سیستم عامل های همراه هم فعالیت‎هایی انجام شده است از جمله اپ‎های مربوط به ویرایش موسیقی و تصاویر و ویدئو ها. در این قسمت اپ شناس می‎خواهیم به این موضوع بپردازیم و 2 اپلیکیشن برای هنردوستان بخصوص از نوع دیجیتال معرفی کنیم. با ما همراه باشید.

Infinite Painter

infinite logo

این اپ امکان کشیدن نقاشی و وطراحی را به راحتی کشیدن انگشتتان بر روی صفحه اسمارت فونتان را فراهم می‎کند. این برنامه امکانات بسیار خوب و مفیدی برای کاربر به ارمغان می‎آورد که از جمله آن می‎توان به افکت های زیبایی که میتوان در طراحی استفاده اشاره کرد. همچنین انواع قلم های مختلف با افکت ها و سایزهای متعدد، رنگ های مختلف و دلخواه به همراه یک صفحه‎ی سفید برای کشیدن نقاشی و طراحی وجود دارد.

infinite andinfinite myket

 

Sketch Me

Infinite-Painter-techfarscom

این اپلیکیشن بصورت تخصصی برای طراحی و نقاشی نیست بلکه امکان ویرایش تصاویر را برای شما فراهم می‎کند. تنها تفاوت آن این است که امکان تبدیل تصاویر و افزودن افکت نقاشی به تصاویر را دارد. از ویژگی های این اپلیکیشن امکان تنظیم لبه‎ها، opacity تصویر، تنظیم کنتراست، روشنایی و … است، از اینجا به بعد کار تنها به شما و سلیقه و خلاقیتتان بستگی دارد تا نتیجه کار را هر چه بهتر از آب در بیاورید.

sketch and sketch apple sketch myket

 

امیدواریم از این 2 اپلیکیشن خوشتان آمده باشد و بتوانید به کمک آن‎ها هنرتان را در دنیای دیجیتال به رخ دیگران بکشید.

0

ارسال یک دیدگاه

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

سامسونگ بصورت رسمی A9 Pro را در چین عرضه می‎کند

پس از یک سری از تصاویر و اطلاعات