میزان محبوبیت iPhone 6s نسبت به iPhone 6s Plus مشخص گردید

میزان محبوبیت iPhone 6s نسبت به iPhone 6s Plus مشخص گردید

می دانیم که شرکت اپل، دوستداران زیادی دارد؛ از همین رو، تحقیقی راجع به میزان محبوبیت اسمارت فون‌های این شرکت انجام شده است. در این بررسی، خواهیم فهمید که عملکرد اپل در سال گذشته، چه مقدار کاربران را راضی کرده است. با تکفارس همراه باشید.بر اساس تحقیقات نشریه Localytics، میزان فروش iPhone 6s از تعداد درخواست برای iPhone 6s Plus در هفته اول عرضه این دو دستگاه، بیشتر بوده است. البته این اختلاف بسیار زیاد بوده و میزان تقاضا برای iPhone 6s نزدیک به 4 برابر iPhone 6s Plus بوده است. هردو دستگاه iPhone 6s و iPhone 6s Plus، نزدیک به %2 از فروش تاریخ شرکت اپل را به اختصاص داده اند. درحالی که سهم iPhone 6s نزدیک %1.5 می باشد؛ iPhone 6s Plus حدود %0.4 را به خود اختصاص داده است.

  • برای نمایش تصویر در اندازه اصلی، کلیک کنید.
    تنها یک هفته پیش، اپل موفق به ثبت رکورد فروش بیش از 13 میلیون اسمارت فون شد. البته این میزان فروش متعلق به iPhone 6s و iPhone 6s Plus در سه روز ابتدایی فروش آن‌ها بوده است. جالب است بدانید که در سه روز ابتدایی فروش iPhone 6 و iPhone 6 Plus، این میزان نزدیک به 10 میلیون دستگاه بوده است.

درکل، iPhone 6 لقب محبوب ترین اسمارت فون اپل را با فروش %33.2 از کل اسمارت فون های این شرکت را برای خود نگه داشت. شایان ذکر است که د رتبه های بعدی نیز iPhone 5S با %23.2 و iPhone 5 با %11.2 قرار دارند.

  • برای نمایش تصویر در اندازه اصلی، کلیک کنید.

0

ارسال یک دیدگاه

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

لیست پرفروش ترین اسمارت فون‌های هفته چهل و دوم سال 2015

به پایان هفته چهل و دوم میلادی رسیدیم