آپدیت بازی Metal Gear Online 3 هم اکنون برای کاربران ژاپنی PSN در دسترس می باشد

آپدیت بازی Metal Gear Online 3 هم اکنون برای کاربران ژاپنی PSN در دسترس می باشد

بازی Metal Gear Online 3 که دارای همان قابلیت های بازی Metal Gear Solid V : The Phantom Pain می باشد و از گیم پلی این نسخه پیروی می کند امروز آپدیتی را دریافت کرد که برای کاربران ژاپنی هم اکنون در دسترس می باشد . بازی Metal Gear Online 3 را میتوان نسخه آنلاین بازی Metal Gear Solid V : The Phantom Pain دانست و لازم به ذکر است که حجم این آپدیت بسیار جالب است که پیشنهاد می کنم برای مشاهده اطلاعات بیشتر درباره حجم آپدیت با ما در ادامه مطلب همراه باشید .

اگر شما یکی از کاربران ژاپنی Playstation Network می باشید ، پس هم اکنون می توانید آپدیت بازی Metal Gear Online 3 را با حچم بسیار پایین 950 مگابایت دریافت نمایید .

کاربران اروپایی نیز می توانند تا چند روز دیگر آپدیت را دریافت کنند .

Metal Gear Online 3 برای خریداران Metal Gear Solid V : The  Phantom Pain به صورت رایگان در دسترس می باشد . شما در Metal Gear Online 3 می توانید به صورت آنلاین تا 16 نفر بازی کنید که این مقابلیت مختص کنسول های Xbox One , PS4 , PC می باشد و برای دارندگان کنسول های PS3 و XBox 360 تا 12 نفر است .

بازی Metal Gear Solid V : The Phantom Pain هم اکنون برای پلتفرم های PC , Xbox One , PS4 , Xbox 360 , PS3 در دسترس می باشد.

 

0

ارسال یک دیدگاه

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

Huawei GX8 به صورت رسمی در فروشگاه های اینترنتی موجود است

کمپانی نامدار هوآوی، هفته گدشته به صورت رسمی