مدیر شیائومی: انتظار ما از Redmi Note 2 فروش بیش از 10 میلیون واحد است

مدیر شیائومی: انتظار ما از Redmi Note 2 فروش بیش از 10 میلیون واحد است

شرکت شیائومی، نماد سخت کوشی و به نتیجه رسیدن است. شرکتی که با وجود تازه تاسیس بودن، به رکوردهای بسیار خوبی نیز دست پیدا کرده است. حال، مدیرعامل این شرکت چینی، اظهارنظر جالبی داشته است. با تکفارس همراه باشید.شیائومی قصد دارد تا به رکورد فروش 10 میلیون دستگاه تا پایان امسال دست یابد. به نظر می رسد که Xiaomi Redmi Note 2 همان دستگاهی می باشد؛ که قرار است تا این رکورد را به دست آورد. حداقل، لی جان، مدیرعامل شرکت شیائومی این چنین می‌اندیشد.

در شبکه اجتماعی Weibo، پستی از ایشان منتشر گردید که برنامه‌های وی را برای به دست آوردن این موفقیت شرح می‌داد. این قدم‌ها از این قرار است: خرید تجهیزات کارآمد- اطمینان از کیفیت عالی محصولات و مهم تر از همه؛ کنترل و نظارت بر روی قیمت دستگاه‌ها.

اگر بخواهیم سخنان لی جان را تصدیق کنیم؛ باید بگوییم که شیائومی اسمارت فون Redmi 2A را با قیمت 80 دلار روانه بازار کرد که این دستگاه ارزان ترین محصول این شرکت نیز می باشد. همچنین؛ این دستگاه در کنار Redmi 2 توانست به فروش بیش از 13 میلیون واحد دست یابد. ضمن اینکه، Redmi 4c نیز کاملا به صورت اتوماتیک و بدون دخالت دست ساخته شده است.

شایان ذکر است که Xiaomi Redmi Note 2 نیز با فروش بیش از 2.15 دستگاه در ماه اول نیز حرف های مدیرعامل شیائومی را رنگ واقعیت زد.

0

ارسال یک دیدگاه

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

لیست پرفروش ترین اسمارت فون‌های هفته چهل و دوم سال 2015

به پایان هفته چهل و دوم میلادی رسیدیم