لیست گوشی های هوشمند Sony که از Android 6.0 پشتیبانی می کنند

لیست گوشی های هوشمند Sony که از Android 6.0 پشتیبانی می کنند

به تازگی کمپانی Sony اعلام کرد که چه گوشی هایی از Android 6.0 پشتیبانی می کنند، در این لیست با یک سری تبلت نیز روبرو هستیم. برای کسب اطلاعات بیشتر با تکفارس همراه باشید.

طبق چیزی که کمپانی Sony گفته است، خبر های خوبی برای افراد صبور در راه است. همه ما می دانیم که Android 6.0 برای برخی از تبلت ها و گوشی های هوشمند Sony در راه است اما هنوز معلوم نیست که در چه زمانی دارندگان گوشی های هوشمند این کمپانی قادر خواهند بود تا سیستم عامل خود را به این نسخه بروز کنند. اما مطمئن باشید که این بروزرسانی بالاخره به گوشی های هوشمند این کمپانی پا خواهد گذاشت.

حال کمپانی Sony به تازگی لیست گوشی هایی که از این سیستم عامل پشتیبانی می کنند را منتشر کرد، در ادامه می توانید این لیست را مشاهده کنید :

Sony Xperia Z5
Sony Xperia Z5 Compact
Sony Xperia Z5 Premium
Sony Xperia Z3+ (And Xperia Z4, we assume)
Sony Xperia Z3
Sony Xperia Z3 Compact
Sony Xperia Z2
Sony Xperia M5
Sony Xperia C5 Ultra
Sony Xperia M4 Aqua

این هم لیست تبلت هایی که در آینده از این سیستم عامل پشتیبانی خواهند کرد :

Sony Xperia Z3 Tablet Compact
Sony Xperia Z4 Tablet
Sony Xperia Z2 Tablet

هنوز اعلام نشده که این بروزرسانی در چه تاریخی برای این گوشی های هوشمند در دست خواهد بود، اما به احتمال زیاد مدل های high-end Xperia اولین گوشی های هوشمندی خواهند بود که از این بروز رسانی بهره مند می شوند. 6.0 Marshmallow ویژگی های جدیدی را به دنیای Android خواهد آورد، ویژگی های آن عبارت اند از : کنترل بهتر برنامه ها، پشتیبانی از برنامه Android Pay و … .

0

ارسال یک دیدگاه

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

مقایسه سه گوشی هوشمند Xiaomi Redmi Note 2، Meizu Blue Charm Metal، Xiaomi Redmi Note 3

همانطور که می دانید به تازگی کمپانی Xiaomi