هم اکنون در کانادا و ایالات متحده به تست دستگاه های جدید کمپانی Microsoft بپردازید

هم اکنون در کانادا و ایالات متحده به تست دستگاه های جدید کمپانی Microsoft بپردازید

- دراخبار تکنولوژی
71
۰

اگر ساکن کانادا و ایلات متحده هستید هم اکنون می توانید در فروشگاه های کمپانی Microsoft به تجربه نسخه دمو دستگاه های جدید این کمپانی بپردازید. برای کسب اطلاعات بیشتر با تکفارس همراه باشید.

همانطور که می دانید کمپانی Microsoft این هفته از سه گوشی هوشمند (Lumia 950, 950 XL و 550)، تبلت Surface Pro 4 و Surface Book پرده برداری کرد، همه آنها از سیستم عامل Windows 10 بهره می برند. متاسفانه این دستگاه ها هنوز برای خرید در دسترس نیستند، هر چند که شما می توانید بعضی از آنها را هم اکنون پیشخرید کنید (البته نه گوشی های هوشمند).

البته هیچ جای نگرانی نیست زیرا شما می توانید سیستم عامل Windows 10 این دستگاه ها را تست کنید البته اگر ساکن ایالات متحده هستید. طبق گفته WindowsCentral، اگر شما ساکن کانادا و ایالات متحده هستید و به این دستگاه ها نیز علاقه مند هستید فروشگاه های کمپانی Microsoft به شما این امکان را می دهد تا نسخه دمو Lumia 950, 950 XL, Surface Pro 4 و Surface Book را تست کنید.

Surface Pro 4 و Surface Book در 26 اکتبر عرضه خواهند شد و به ترتیب برای آنها قیمتی معادل 899 دلار و 1499 دلار در نظر گرفته شده است. Lumia 950 و Lumia 950 XL نیز در نوامبر راهی بازار خواهند شد و به ترتیب برای آنها قیمتی معادل 549 دلار و 649 دلار در نظر گرفته شده است. به تازگی کمپانی AT&T اعلام کرده که Lumia 950 را روانه بازار ایالات متحده خواهد کرد اما هنوز معلوم نیست که این دستگاه ها از چه کمپانی های دیگری روانه بازار خواهند شد.

Microsoft-Lumia-950-etc-demo-units-01

0

ارسال یک دیدگاه

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

مقایسه سه گوشی هوشمند Xiaomi Redmi Note 2، Meizu Blue Charm Metal، Xiaomi Redmi Note 3

همانطور که می دانید به تازگی کمپانی Xiaomi