Samsung می خواهد یک تبلت 18 اینچی عرضه کند

Samsung می خواهد یک تبلت 18 اینچی عرضه کند

- دراخبار تکنولوژی
69
۰

هنوز اطلاعات زیادی از Galaxy View منتشر نشده است اما به تازگی از اسناد FCC یک سری اطلاعات مفید به دستمان رسیده است. برای کسب اطلاعات بیشتر با تکفارس همراه باشید.

 

Samsung Galaxy View

اینطور که پیداست کمپانی Samsung در حال کار بر روی یک تبلت 18 اینچی است، البته هنوز به طور رسمی از این تبلت پرده برداری نشده است. این تبلت به احتمال زیاد همان Galaxy View خواهد بود که در نمایشگاه IFA ماه گذشته به نمایش در آمد. در حال حاضر  Samsung فقط یک عکس و یک ویدئو از Galaxy View منتشر کرده است (عکس آنرا می توانید در فوق مشاهده کنید) و در ویدئو آن گفته میشود که “به نظر شما چه چیزی آنرا پا برجا نگاه خواهد داشت؟ ابتدا به محدود ترین چیزها فکر کنید. حال بزرگ بی اندیشید و سپس بزرگتر بی اندیشید.”

این کمپانی از این تبلت به عنوان نگاهی به سوی نسل جدید یاد می کند. طبق اسناد FCC یک تبلت به نام SM-T677A به AT & T راه پیدا خواهد کرد و این تبلت از LTE نیز پشتیبانی خواهد کرد. طبق این اسناد این تبلت صفحه نمایشی به اندازه 18.5 اینچ خواهد داشت. خوشبختانه نیاز نیست برای کسب اطلاعات بیشتر از این تبلت زیاد هم صبر کنیم زیرا خود کمپانی Samsung در طی نمایشگاه IFA اعلام کرد که در اکتبر از Galaxy View اطلاعات بیشتری منتشر خواهد کرد.

 

0

ارسال یک دیدگاه

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

مقایسه سه گوشی هوشمند Xiaomi Redmi Note 2، Meizu Blue Charm Metal، Xiaomi Redmi Note 3

همانطور که می دانید به تازگی کمپانی Xiaomi