Gionee اولین گوشی هوشمندی که در هند ساخته را طی چند هفته آینده عرضه خواهد کرد

Gionee اولین گوشی هوشمندی که در هند ساخته را طی چند هفته آینده عرضه خواهد کرد

- دراخبار تکنولوژی
84
۰

Gionee اولین گوشی هوشمند “Made in India” خود را چند هفته آینده راهی بازار خواهد کرد. برای کسب اطلاعات بیشتر با تکفارس همراه باشید.

کمپانی چینی سازنده گوشی های هوشمند یعنی Gionee که به تازگی گوشی هوشمند Elife E8 خود را روانه بازار هند کرده است حال می خواهد تا اولین گوشی هوشمند “Made in India” خود را قبل از فستیوال Diwali، روانه بازار این کشور بکند. Arvind R Vohra مدیر عامل و مدیر ارشد اجرایی شعبه هند کمپانی Gionee گفت :

تا ماه مارس سال 2016 قصد داریم تمام گوشی هایی که قرار است در این دو منطقه از هندوستان به فروش برسند، مونتاژ شده باشند.بنابراین ما تمام گوشی های “Made in India” خود را در هند به فروش خواهیم رساند. ما قصد داریم تا اولین گوشی خود را قبل از فستیوال Diwali عرضه کنیم.

Phone

برای آندسته از افرادی که در مورد این موضوع اطلاع ندارند باید بگویم که این کمپانی ماه گذشته اعلام کرد که می خواهد با Foxconn و Dixon شروع به همکاری برای ساخت گوشی در هند بکند. این در حالی است که  Foxconn تمام تمرکز خود را بر روی سری F و P گوشی های هوشمند خواهد گذاشت و Dixon نیز تمام وقت خود را صرف کار بر روی ویژگی های گوشی ها و گوشی های هوشمند خواهد کرد.

علاوه بر این Vohra اعلام کرد که این کمپانی به زودی گوشی های خود را در فروشگاه های wearables نیز قرار خواهد داد، همچنین کمپانی Gionee در Mobile World Congress (که در فوریه برگزار می شود) نیز حضور خواهد داشت.

0

ارسال یک دیدگاه

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

مقایسه سه گوشی هوشمند Xiaomi Redmi Note 2، Meizu Blue Charm Metal، Xiaomi Redmi Note 3

همانطور که می دانید به تازگی کمپانی Xiaomi