Oukitel K6000 معرفی شد

Oukitel K6000 معرفی شد

- دراخبار تکنولوژی
220
۰

با گوشی هوشمند K6000 بیشتر آشنا شوید، گوشی هوشمندی که دارای یک باتری با ظرفیت 6000 mAh و با هربار شارژ به راحتی می توانید چند روزی را سر کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر با تکفارس همراه باشید.

همانطور که می دانید ظرفیت باتری بکار گرفته شده در توسط گوشی ها در حال افزایش است، در این راستا حال کمپانی Oukitel از K6000 پرده برداری کرد. این گوشی دارای یک باتری با ظرقیتی معادل 6000mAh است. این ظرفیت باتری نه تنها سبب افزایش طول عمر باتری می شود بلکه شارژ کردن آن نیز سریعتر خواهد بود. به طوریکه با 5 دقیقه به شارژ زدن این گوشی هوشمند، تا 2 ساعت می توانید به صورت 2G حرف بزنید.

کاربران با هر بار شارژ می توانند با استفاده از مد شارژ power saving حدود 10 روز از این گوشی هوشمند کار بکشند. این گوشی هوشمند از طراحی فوق العاده ای بر خوردار است البته امیدواریم که زمان عرضه نیز به این زیبایی باشد. حال لازم به ذکر است که به شما بگویم که این گوشی هوشمند بیشترین ظرفیت باتری در میان دستگاه های خود کمپانی Oukitel را ندارد!

اگر یادتان باشد در ژوئن، به شما در مورد Oukitel K10000 اطلاعاتی دادیم، یک دقیقه با خود فکر کنید؟! اگر K6000 دارای یک باتری با ظرفیت 6000mAh بنابراین K10000 نیز از یک باتری با ظرفیت 10,000 mAh بهره می برد بنابراین با این گوشی شما می توانید تا یک هفته خود را سرگم کنید. هنوز اطلاعاتی از مشخصات K6000 منتشر نشده و همچنین قیمتی نیز برای این گوشی هوشمند در نظر گرفته نشده است. به احتمال زیاد در هفته های آینده اطلاعات بیشتری از این گوشی هوشمند منتشر خواهد شد.

k6

0

ارسال یک دیدگاه

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

مقایسه سه گوشی هوشمند Xiaomi Redmi Note 2، Meizu Blue Charm Metal، Xiaomi Redmi Note 3

همانطور که می دانید به تازگی کمپانی Xiaomi