به تازگی شایعه شده که Galaxy Note5 در اوایل ژانویه سال ۲۰۱۶ راهی بازار اروپا خواهد شد. برای کسب اطلاعات بیشتر با تکفارس همراه باشید.

طبق شایعه ای جدید، کمپانی Samsung می خواهد تا Galaxy Note5 را در اروپا در اوایل ژانویه سال ۲۰۱۶ راهی بازار کند. اگر یادتان باشد در زمان معرفی از Galaxy Note5 این کمپانی به خاطر اینکه بر روی Samsung Galaxy S6 edge+ تمرکز بیشتری بکند، اعلام کرد که قصد عرضه Note5 در اروپا را ندارد. به دنبال اعلام این موضوع نیز مشتریان تصمیم گرفتند تا راه حلی برای این مشکل پیدا کنند.

را حل آنها نیز وارد کردن نسخه دو سیم کارته آن از آسیا از طریق راه های مختلف است و یکی از مشکلات این راه این است که در این صورت هیچ تضمینی برای صحیح و سالم بودن دستگاه نیست! حال به تازگی بلاگی رومانیایی گفته که موضوع عدم عرضه Galaxy Note5 در اروپا توسط کمپانی Samsung قطعی نیست و این دستگاه در اوایل ژانویه سال ۲۰۱۶ روانه بازار اروپا خواهد شد.

اگر این موضوع حقیقت داشته باشد، با عرضه این دستگاه در ژانویه افراد زیادی به خرید این گوشی هوشمند روی خواهند آورد. اینطور که پیداست منبع این بلاگ رومانیایی نیز در نزدیکی شعبه رونانیایی کمپانی Samsung است. هنوز از صحت این موضوع مطلع نیستیم اما به زودی معلوم می شود که این خبر حقیقت دارد یا نه!

0

ارسال یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

لطفاً حاصل جمع زیر را به عدد را قرار بدهید. *
Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

مقایسه سه گوشی هوشمند Xiaomi Redmi Note 2، Meizu Blue Charm Metal، Xiaomi Redmi Note 3

همانطور که می دانید به تازگی کمپانی Xiaomi