معرفی وبسایت: بررسی سرویس DownforEveryOneorJustme

معرفی وبسایت: بررسی سرویس DownforEveryOneorJustme

- درمقالات
212
۱

خیلی اوقات پیش میاد که درحال گشت و گذار در فضای وب هستیم، حالا به هر دلیلی جستجو، سرگرمی، کار و یا … و نیاز داریم تا وارد وب سایتی شویم، می توان گفت در حقیقت کارمان به آن وب سایت بستگی دارد و نیاز شدید به آن داریم اما متاسفانه سایت بارگذاری نمی شود. حال به هر صورتی هم که امتحان کنیم نمی توانیم متوجه شویم مشکل از چیست؟

یکی از راحت ترین راه ها، روشی است که در این مقاله ان را بررسی می کنیم. شاید ابتدایی ترین موضوعی که باید در مورد آن وب سایت متوجه شویم، این است که مشکل از سرویس اینترنت ما می باشد و یا اصلا خود وب سایت مشکل دارد؟؟!

برای این کار راه خیلی ساده ای وجود دارد وآن هم استفاده از سرویسی است که وبسایت http://downforeveryoneorjustme.com ارائه می دهد. این وب سایت همانطور که از نامش پیداست وظیفه‎ی بررسی وضعیت آدرس مورد نظر ما را دارد و کار ان به این صورت است که بررسی می کند که آیا مشکل از سوی وب سایت مورد نظر است ویا وب سایت مشکلی ندارد و مشکل از سرویس اینترنت ماست؟!

برای انجام این عمل باید وارد وب سایت شویم. به محض ورود متوجه می شوید که محیط بسیار ساده ای دارد و از همه‎ی دغدغه های طراحی پیچیده به دور است.

در صفحه اصلی یک جمله با این مضمون وجود دارد:

1

جمله‎ی موجود کاملا داستان را بازگو می کند. کافیست تا فقط آدرس مورد نظرتان را در فیلد مربوطه وارد کنید و بر روی گزینه‎ی or just me? کلیک کنید. در این حالت دو جواب برایتان نمایش داده خواهد شد:

2

این جواب به این معناست که مشکل از سرویس اینترنت شماست و سایت بدون هیچ مشکلی در حال فعالیت می باشد.

3

این حالت هم مربوط به زمانیست که سرویس اینترنت ما کاملا بدون نقص بوده و مشکل از سوی خود وب سایت است.

امیدوارم این سرویس هر چند ساده اما کاربردی برایتان مفید واقع شود.موفق باشید.

0

1 نظر

  1. دوست من اگر این سایت خراب شد چ کار کنیم ؟

    شوخی کردم ، مطلب زیبایی بود .
    مرسی

    0

ارسال یک دیدگاه

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

سامسونگ بصورت رسمی A9 Pro را در چین عرضه می‎کند

پس از یک سری از تصاویر و اطلاعات