شایعه: گلکسی اس 7 با بدنه منيزيومی و سیستم Hi-Fi جدید می آید

شایعه: گلکسی اس 7 با بدنه منيزيومی و سیستم Hi-Fi جدید می آید

- درSamsung, اخبار تکنولوژی, موبایل
209
۰

دیروز همان طور که برایتان گفتیم شایعاتی منتشر شده بود که قرار است Galaxy S7 حدود 1 ماه زودتر یعنی در دی ماه عرضه می شود. حالا شایعات جدیدی مبنی بر امکان عرضه این گوشی پرچم دار با بدنه منيزيومی و سیستم صوتی جدید این گوشی شده است.

ابتدا به شایعه بدنه منيزيومی بپردازیم. اگرچه هنوز صحت این اطلاعات در حد شایعات مانده است ولی بعید هم نیست که بدنه Galaxy S7 یا حداقل Frame دورش منيزيومی باشد و همراه آن مانند Galaxy S6 از شیشه هم استفاده شود. منيزيوم می تواند موجب استحکام بیشتر، وزن کمتر و حتی القاء حس بهتر در دستان کاربر شود.

اما درباره سیستم صوتی جدید گوشی شایعات هیجان انگیزتری منتشر شده. در این شایعات آمده است که در این گوشی چیپست صوتی جدید Sabre 9018AQ2M ساخت ESS Technology به کار رفته که گوشی را به یک سیستم Hi-Fi با کیفیت عالی تبدیل می کند. برای دوستداران سیستم های صوتی بگوییم که گفته می شود این چیپست دارای نسبت سیگنال به نویز (SNR) 129 دسی بل و با پشتیبانی از مدولاسیون کد پالس (PCM) تا 32-bit و 384 KHz و همچنین فناوری DSD یا همان Direct Stream Digital تا 11.2 MHz است. گفته شده که مقدار مصرف باطری این چیپست 1mW در حالت استندبای و کمتر از 40mW در بقیه حالات است.

در هر صورت باید دید که آیا شایعات منتشر شده درست می باشند یا نه.

0

ارسال یک دیدگاه

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

سامسونگ در حال توسعه گیم‎پد بلوتوثی برای Gear VR است

همین چند روز پیش بود که سامسونگ بالاخره