Surface Book ارزان تر با گرافیک Nvidia جدا در راه است

Surface Book ارزان تر با گرافیک Nvidia جدا در راه است

Surface Book مایکروسافت که هنوز نیامده لقب “لپ تاپ بی نهایت” را به آن داده اند افراد زیادی را عاشق خود کرده است. اگر شما از عاشقان آن هستید ولی فکر می کنید Surface Book مایکروسافت با قیمت 1700 دلاری اش کمی گران است پس احتمالا این خبر خوشحالتان خواهد کرد.

با اینکه فقط یک هفته تا عرضه این لپ تاپ تبدیل شونده فرصت باقیست اما ردموندی ها به تازگی خبر از اضافه کردن کانفیگی جدید به خط تولید Surface Book های خود داده اند که قیمت آن کمی کمتر از مدل های پیشین Surface Book خواهد بود. این کانفیگ جدید همان مشخصات مدل قدیمی یعنی پردازندهCore i5  و 8 گیگابایت رم ولی با 128 گیگابایت هارد کمتر را دارد که نسبت به گذشته قیمت محصول را تا 200 دلار پایین آورده است.

البته مایکروسافت به همین موضوع بسنده نکرده و کانفیگ دیگری را به همراه یک GPU انویدیا جدا جا سازی شده در کیبورد Surface Book معرفی کرده است که به همراه مدل 128 گیگابایتی همان 1700 دلار سابق و به همراه مدل 256 گیگابایتی 1900 دلار قیمت دارد. مسلما وجود یک GPU جدا می تواند قدرت گرافیکی دستگاه را چند برابر و کاربران عاشق قدرت گرافیکی را راضی کند.

بنابراین در این حالت خریدار قدرت انتخاب بیشتری را نسبت به گذشته خواهد داشت. انتخاب مدل 256 گیگابایتی یا انتخاب مدل 128 گیگابایتی به همراه GPU قوی انویدیا با همان قیمت.

البته این GPU جدا را می توان با کانفیگ Core i7 هم حریداری کرد که با توجه به مقدار ظرفیت هارد، قیمتی بین 2100 تا 3200 دلار خواهند داشت.

اگرچه هنوز مشخص نشده که مدل دقیق این GPU چیست ولی منابع خبر داده اند که قدرت این GPU برابر با قدرت Nvidia GeForce 940M است که البته بهتر بود قدرتی برابر با 950M داشت تا 940M ولی در هر حال، حق انتخاب بین چند مدل مختلف می تواند برای کاربر بسیار سودمند و مفید باشد.

0

ارسال یک دیدگاه

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

سامسونگ در حال توسعه گیم‎پد بلوتوثی برای Gear VR است

همین چند روز پیش بود که سامسونگ بالاخره