بهترین اتومبیل هایی که در سال 2013 در دسترس خواهند بود | سری اول

بهترین اتومبیل هایی که در سال 2013 در دسترس خواهند بود | سری اول

- دراخبار تکنولوژی
49
۰

بهترین اتومبیل هایی که در سال 2013 در دسترس خواهند بود | سری اول

دراین سری مقاله بهترین اتومبیل هایی که در سال 2013 در دسترس خواهد بود را به صورت هفتگی برایتان معرفی می کنیم.

Alfa Romeo

این اتومبیل پر زرق وبرق فقط 895 کیلو گرم وزن دارد و موتورش هم 4 سیلندر است. بالا ترین سرعت این ماشین 155 مایل بر ساعت(معادل 250 کیلو متر برساعت) است ودر 4.5 ثانیه به از سرعت 0 به سرعت 60 مایل(100 کیلومتر) در ساعت می رسد.این اتومبیل سه حال رانندگی دارد، داینامیک-طبیعی و در تمامی حالات جوی-حالت مسابقه ای که در این حالت شما حس Sebastian Vettel را خواهید داشت زیرا این اتومبیل بسیار حرفه ای و فوق العاده ورزشی است.

قیمت: Euros 60,000 | اطلاعات بیشتر

Volkswagen XL1

این خودرو رسما تایید شده است برای تولید محدود، این اتومبیل 2 سرنشینه احتمالا برای دیدن نو آوری های Volkswagen (فولکس واگن) به لیست محصولات این شرکت اضفه شده است و بیشتر جنبه تبلیغاتی برای شرکتش را دارد. این موتور 800cc است و موتور دیزلی با 47bhp و 62 مایل را با 1 لیتر دیزل طی می کند. وزن این خودرو 795 کیلو گرم است و نکته ای جالب در این اتومبیل استفاده از e-mirrors است که با استفاده از آن در صفحه نمایشی که در داخل خودرو تعبیه شده است می توانید پشت سرتان را ببینید.

قیمت: نامعلوم | اطلاعات بیشتر

Ferrari LaFerrari

این ابر شرکت اتومبیل سازی ایتالیایی چشمان شما را به تماشای آخرین ساخته خود دعوت می کند. این خودرو واقعا زیباست و از لحاظ طراحی در اوج تعالی قرار دارد. فراری که متخصص ساخت خودرو های فرمول 1 است از این تخصص خود کمک گرفته است و جدیدترین تکنولوژی HY-KERS را برای خودرو های هیبریدی را به کار گرفته است که شامل موتور 6.3V12 و 160bhp الکتریکی است. شاسی این خودرو از فیبر کربن ساخته شده است در حال حاضر فقط 499 عدد از این وحشی قرمز جاده ها تولید شده است.

قیمت: نامعلوم | اطلاعات بیشتر

Bentley Flying Spur

این خودرو را می توان قوی ترین و پویا ترین رولز رویس تاریخ دانست که همراه شده با یک موتور V12 که 624bhp  قدرت ارائه می کند و در 4.4 ثانیه از سرعت 0 مایل به سرعت 60 مایل در ساعت(تقریبا 100 کیلومتر بر ساعت) می رسد.این خودرو واقعا خودرویی عالی است زیرا درعین محکم بودن و امنیت فوق العاده بسیار سریع است. این خودرو قابلیت این را دارد که شما با استفاده از فرامین صوتی از GPS استفاده کنید و بهترین مسیر را برای مقصدتان انتخاب کنید.

قیمت: 245,000€ | اطلاعات بیشتر

Lamborghini Veneno

به مناسبت 50 امین سالگرد این شرکت ایتالیایی، Veneno یکی از وحشتناک ترین گاو های مبارز این شرکت نامیده شده است. شما با این اتومیبل می توانید آسفالت را به لطف داشتن موتور V12 که 750bhp قدرت تولید می کند پاره کنید چون بیشترین سرعت این خودرو 220mph مایل(معادل 350 کیلو متر برساعت!!) است. این خودرو از Aventador  هم سبک تر است و در حال حاضر شرکت سازنده قصد دارد تنها 3 واحد از آن را بسازد با سه رنگ سبز و قرمز و سفید این خودرو واقعا فوق العادس.

قیمت: 2.5m£ | اطلاعات بیشتر

0

ارسال یک دیدگاه

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

امکان رونمایی از iPhone 5s در 20 ژوئن

امکان رونمایی از iPhone 5s در 20 ژوئن