AT&T لومیا 950 قرار است 20 نوامبر عرضه شود

AT&T لومیا 950 قرار است 20 نوامبر عرضه شود

- دراخبار تکنولوژی
141
۰

تقریبا همه‌‌‌ی ما می‌دانیم که تلفن هوشمند لومیا 950 که ساخت ابرکمپانی آمریکایی مایکروسافت می‌باشد، قرار است به صورت انحصاری توسط AT&T در کشور آمریکا عرضه گردد. اما هنوز اطلاعاتی در مورد زمان عرضه‌ی این گوشی هوشمند در آمریکا اعلام نشده است. با ما همراه باشید تا در ادامه‌ی مطلب در مورد زمان و جزئیات عرضه‌ی پرچم دار مایکروسافت بیشتر بدانید.

همانطور که در مقدمه خواندید، AT&T قرار است که لومیا 950 را به صورت انحصاری در آمریکا عرضه کند، ولی تاریخی برای عرضه‌ی دستگاه مشخص نشده بود. خبر خوب این است که زمان رفتن این دستگاه به ویترین فروشگاه ها فرا رسیده و قرار است این محصول جدید مایکروسافت در تاریخ 20 نوامبر در ایالت متحده آمریکا عرضه گردد.

بنا به گزارشات منتشر شده، علت تاخیر در عرضه‌ی این تلفن همراه به خاطر فعال سازی قابلیت اسکنر آیریس ویندوز هلو (Windows Hello) بوده است. اگر در مورد این قابلیت چیزی نمی‌دانید، باید بگویم که ویندوز هلو از دوربین جلو استفاده می‎کند تا چهره‌ی شما را تشخیص داده و دستگاه را از حالت قفل خارج کند. البته هنوز مشخص نشده است که آیا این قابلیت در زمان عرضه فعال خواهد بود و دارندگان گوشی هوشمند لومیا 950 می‌توانند از آن استفاده کنند یا خیر.

همچنین گفته شده که دستگاه قابل پیشخرید بوده و با این کار، علاقه‌مندان می‌توانند گوشی هوشمند را به قیمت 550 دلار خریداری کنند.

منبع: GSMArena

0

ارسال یک دیدگاه

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

تِک شو: شمشیر آتشین فال‌آوت4 در دنیای واقعی

بازی‌های ویدیویی آن‌قدر محبوب هستند که بعضی از