کنترلر بی سیم ایکس باکس وان اکنون توسط ویندوز 7 و 8.1 پشتیبانی می‌شود

کنترلر بی سیم ایکس باکس وان اکنون توسط ویندوز 7 و 8.1 پشتیبانی می‌شود

- دراخبار تکنولوژی
258
۰

امروز در تکفارس برای گیمرهایی که هنوز از ویندوزهای قدیمی 7 و 8.1 استفاده می‌کنند خبر خوشی داریم، ساعاتی پیش Larry Hryb در صفحه توییتر خود اعلام کرد که اکنون کنترلر یا دسته بی سیم ایکس باکس وان توسط سیستم عامل های ویندوز‌7 و ویندوز‌8.1 نیز پشتیبانی می شود. در ادامه با ما همراه باشید تا از جزئیات این خبر مطلع شوید.

اگر به یاد داشته باشید مدت زیادی نیست که مایکروسافت آداپتور بی سیم که با نام دانگل شناخته می شود را برای رایانه های شخصی عرضه کرده‌است. این دانگل در واقع به گیمرها اجازه می دهد تا از کنترلر بی سیم ایکس باکس وان در پی سی ها استفاده کنند. با این حال این دانگل تنها روی آخرین نسخه از سیستم عامل ویندزو یعنی 10 قابل استفاده بود اما اکنون با‌توجه به آخرین خبرهای منتشر شده مایکروسافت این گیمرها نیازی به آپدیت سیستم عامل های خود ندارند.

کنترلر بی سیم ایکس باکس وان در فروشگاه های آنلاینی مانند آمازون با قیمت 49.99 دلار برای خرید در دسترس است و غیرممکن های گذشته را ممکن کرده است. البته لازم به ذکر است که دانگل های عرضه شده می‌توانند تا 8 کنترلر، به علاوه 4 هدست و 2 هدست استریو را پشتیبانی کنند. نظر شما درباره این خبر چیست؟

 

0

ارسال یک دیدگاه

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

نسخه جهانی اسکایپ به‌زودی برای ویندوز 10 منتشر می‌شود

سال گذشته مایکروسافت نسخه تاچ اپلیکیشن اسکایپ را