افزونه های مرورگر اج به زودی منتشر می‌شوند

افزونه های مرورگر اج به زودی منتشر می‌شوند

- درWindows, نرم افزار
247
۲

همانطور که می دانید شرکت مایکروسافت در زمان انتشار ویندوز 10 یک مرورگر اختصاصی برای آن با نام مایکروسافت اج طراحی کرد، این مرورگر بسیار از ویژگی های مهم و کاربردی را به ارمغان آورده‌بود که باعث شد کاربران مرورگر اینترنت اکسپلورر آن را به مرورگر قدیمی و کم سرعت ترجیح دهند، در زمان انتشار این مرورگر اعلام شد که هیچ افزونه‌خاصی را ندارد، البته چندی پیش وعده هایی برای افزونه های اج داده شد اکنون به نظر می رسد که مایکروسافت می‌خواهد به زودی افزونه های کاربردی را برای مرورگر اج منتشر کند، با این حال دیگر جای نگرانی برای از دست دادن کاربران اج نیست. در ادامه با تکفارس همراه باشید.

مایکروسافت در ماه اکتبر اعلام کرد که به طور فعال مشغول کار بر روی این پروژه بوده است و می‌خواهد افزونه های امن و قابل اعتماد را برای مرورگر اج به ارمغان بیاورد، این می تواند یکی از ویژگی های آپدیت بعدی و آینده ویندوز 10 باشد، به گفته رسانه های انگلیسی زبان این مجموعه در طی سال 2016 نیز منتشر می‌شود.

در ابتدا قرار بود که این افزونه ها در طی آپدیت چند هفته گذشته اضافه شود اما مایکروسافت این برنامه را کنسل کرد و در طی بیانه ای خبر از انتشار آن در 2016 را داد، البته ممکن است که مایکروسافت آن را به عنوان هدیه سال نو در دسترس کاربران قرار دهد.

این تاخیر در ارائه آپدیت مشکلی را ایجاد نخواهد کرد و تا پایان سال جاری میلادی و آغاز سال 2016 چیزی نمانده است، در واقع روزها به سرعت می گذرند پس جای هیچ نگرانی نیست.

دیروز در پیش نمایش سایت به صورت اتفاقی نشان داده شد که شرکت مایکروسافت روی افزونه های مرورگر اج کار می کند و برای اولین بار توسط کاربران توییتر WalkingCat نیز دیده شد.

ظاهرا پیش نمایش اولیه به کاربران اجازه می دهد تا این افزونه های را به صورت دستی دانلود و نصب نمایند، توسعه دهندگان به دنبال این هستند که بتوانند افزونه های مرورگر کروم را به اج تبدیل کنند. مایکروسافت هنوز هیچ تاریخ خاصی را ارائه نداده است اما پشتیبانی از فرمت های مختلف حتما از ویژگی های اصلی آن خواهد بود. اکنون باید تا اوایل سال 2016 میلادی برای در دسترس قرار گرفتن این افزونه های صبر کنیم. نظر شما درباره این خبر چیست؟

 

 

0

2 نظر

 1. لطفا در این زمینه اطلاعات بیشتری قرار دهید

  0

  1. محمد محمدی

   حتما دوست عزیز به محض انتشار خبرهای جدید ما در تکفارس میزاریمش

   0

ارسال یک دیدگاه

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

نسخه جهانی اسکایپ به‌زودی برای ویندوز 10 منتشر می‌شود

سال گذشته مایکروسافت نسخه تاچ اپلیکیشن اسکایپ را