بروزرسانی آندروید ۶٫۰ برای گوشی های Xiaomi Mi 4، Mi Note، Mi 3 مراحل آخر آزمایش خود را می‌گذراند

بروزرسانی آندروید ۶٫۰ برای گوشی های Xiaomi Mi 4، Mi Note، Mi 3 مراحل آخر آزمایش خود را می‌گذراند

- دراخبار تکنولوژی
308
۰

چیزی از عرضه آندروید ۵٫۰ نمی‌گذرد که خبر عرضه آندروید ۶٫۰ منتشر شد و این امر دلیلی نداشت به جزء بی ثباتی و مشکلات بسیار زیاد این نسخه که می‌توان به جرات گفت یکی از ضعیف ترین آندروید های منتشر شده تا به حال آندروید نسخه ۵٫۰ است. اما اخیرا خبری مبنی بر اینکه آندروید ۶ بر روی برخی گوشی ها مراحل آخر آزمایشی خود را می‌گذراند منتشر شده که پیشنهاد می‌کنیم برای دریافت جزئیات بیشتر در ادامه با ما همراه باشید.

در ماه های اخیر خبری مبنی بر اینکه Marshmallow بروزرسان جدیدی برای Mi Note و Mi 4 قرار است عرضه کند منتشر شد، حال این خبر به صورت رسمی تایید شده و مراحل آخر آزمایش خود را می‌گذراند.

طبق تایید یک شرکت چینی این بروزرسان نه تنها برای گوشی های Mi 4 و Mi Note عرضه خواهد شد، بلکه این آپدیت بر روی گوشی Mi 3 نیز عرضه خواهد شد. وی این خبر را با ارسال اسکرین شاتی تایید کرد و در این اسکرین شات که از گوشی Mi 3 گرفته شده نشان می‌دهد که این بروزرسان نسخه ۶٫۰ آندروید است و ۵۱۸ مگابایت نیز حجم دارد. این تصویر را می‌توانید در زیر مشاهده کنید:

gsmarena_003

حال اینجا سوال پیش می‌آید که آیا این بروزرسان بتایی نیز خواهد داشت؟ باید صبر کنیم و ببینم آیا این اتفاق قبل از عرضه بروزرسان اصلی خواهد افتاد یا خیر. بروزرسان نهایی طبق گفته سازندگان در چند ماه بعد عرضه خواهد شد.

0

ارسال یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

لطفاً حاصل جمع زیر را به عدد را قرار بدهید. *
Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

Huawei GX8 به صورت رسمی در فروشگاه های اینترنتی موجود است

کمپانی نامدار هوآوی، هفته گدشته به صورت رسمی