بروزرسانی امنیتی دسامبر Samsung Galaxy Note 5 برای هند هم‌اکنون در دسترس است

بروزرسانی امنیتی دسامبر Samsung Galaxy Note 5 برای هند هم‌اکنون در دسترس است

مطمئنا برندهای زیادی وجود دارند که مشغول به عرضه گوشی های هوشمند هستند اما بدون شک هیچ کدام به محبوبیت سامسونگ نمی‌رسند و این طور که پیداس شاید در آینده نزدیک نیز به این دستاورد نرسند زیرا سامسونگ با عرضه گوشی های خوب با قیمتی مناسب و همچنین ارائه خدمات ویژه توانسته تا حدی تمامی خواسته های طرفداران و افرادی که دارای گوشی سامسونگ هستند را بر آورده کند، اما اخیر خبری مبنی بر عرضه بروزرسانی امنیتی که قرار بود در ماه دسامبر به گوشی های Galaxy Note 5 بیاید منتشر شده است که پیشنهاد می‌کنیم برای جزئیات بیشتر با ما در ادامه همراه باشید.

پس از ایالات متحده، در ماه دسامبر برای مشترکین هندی بروزرسانی امنیتی قابل دریافت است و شما می‌توانید نسخه N920GDDU2AOL1 را با حجم 71.15 مگابایت دریافت کنید.

gsmarena_001

ذر ایالات متحده این بروزرسانی برای T-Mobile و Verizon در ماه دسامبر دوباره قابل دریافت بود. لازم به ذکر است دیگر پرچمدار این شرکت یعنی Galaxy S6 و Galaxy S6 edge+ در چند روز آینده قابل دریافت است.

حال باید دید که این بروزرسانی امنیتی می‌تواند عملکرد نسبتا خوبی داشته باشد یا نه، زیرا در هر نسخه از بروزرسانی های امنیتی ما شاهد تغییر آنچنانی نبودیم.

نظر شما در این رابطه چیست؟ نظرات خود را در این پیرامون با ما در میان بگذارید.

0

ارسال یک دیدگاه

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

Huawei GX8 به صورت رسمی در فروشگاه های اینترنتی موجود است

کمپانی نامدار هوآوی، هفته گدشته به صورت رسمی